Lesvos keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Keltai plaukioja iš Lesvos saloje eiti į Chios, Kalymnos, Kos, Tinos, Rodas, Samos/Karlovassi ir Salonikuose. Jie valdo Blue Star Ferries ir Graikijos Seaways. Jei pažvelgti toliau, yra naujausias nusileidimo laikus pasirinkimas ir mūsų geriausių kainų Lesvos keltais pasirinkimas.

  • Lesvos keltai
  • Lesvos keltai
  • Lesvos keltai

Keltai į ir iš Lesvos

"Laive " Blue Star keltai " a>, taip pat iš kajutės klasės ir sėdėjimo įskaitant oro stiliaus vietų rasite a la carte restoranas, kavinė, baras, parduotuvės, interneto prieigos, bankomatas ir naktinis klubas. Visi Blue Star Ferries "taip pat dabar yra Goody anketa greito maisto restoranų, kurie Graikijos ekvivalentas McDonalds ar Burger King.

Graikijos Seaways " a> yra viena didžiausių ir labiausiai gerai žinomas iš Graikijos keltų bendrovėms. Taip pat tradicinių keltų, bendrovė taip pat eksploatuoja katamaranų tipo laivus ir greitai keltai, kurie kartais gali būti iki 50% greičiau nei kitų įmonių su įprastiniais keltais. Tai reiškia, kad jūs galite Island-hop ir turi dar daugiau laiko mėgautis savo tikslą. Jų keltai yra modernus ir pasiūlyti visą spektrą įrenginių laive.

Koks būdas jums į arba iš Lesvos, esate tikri, kad turite puikią kelionę su bet kuriuo iš šių žinomų Graikijos keltų bendrovių.

Lesbas, taip pat žinomas kaip Lesbos , turi du pagrindinius uostus saloje. Tai yra Mytilene ir Sigri. Mitilėnė yra salos ir pagrindinis uostas sostinė. Jūs pamatysite, kurie uosto naudoti, kai jums padaryti jūsų užsakymą.

Kelionė į uostus

Mitilėnė: ,
Mytiline yra sostinė. Uosto galima rasti gerai išvystyta paplūdimio priekio šalia gamtos įlankoje. Uostas yra gerai pažymėtos ir lengvai rasti ir pasiekti automobiliu ar pėsčiomis.

Yra daugybė kavinių, kambariai, viešbučiai ir tavernų netoliese. Jei negalite rasti informacijos apie savo laivą, pasikalbėti su uosto policijos narys uoste arba eiti į vietos kelionių agentūra, kas turės gyvus atnaujinimus laivų pozicijas.

Sigri: ,
Sigri yra antras uostas Lesvos. Uosto yra taikaus Sigri kaime vakarinėje pakrantėje salos.

Uostas yra lengva rasti, nes kaimas yra gana mažas. Kaip ir dauguma mažų Graikijos salų kaimus nėra gatvių pavadinimai. Jei negalite rasti informacijos apie savo laivą, pasikalbėti su uosto policijos narys uoste arba eiti į vietos kelionių agentūra, kas turės gyvus atnaujinimus laivų pozicijas.

Yra daugybė kavinių, kambariai, viešbučiai ir tavernų netoliese. Jei negalite rasti informacijos apie savo laivą, kalbėdamas su uosto policijos narys uoste arba eiti į vietos kelionių agentūra, kas turės gyvus atnaujinimus laivų pozicijas.

Lesvos uosto įrenginiai

Tiek Sigri ir Mytilene uostai ribotas galimybes, tačiau, jūs rasite daug Netoliese kavinės, parduotuvės ir tavernų.

Apie Lesvos

Lesbas - taip pat žinomas kaip Lesvos, yra netoli Turkijos Šiaurės Rytų Egėjo ir skirtingai nuo daugelio kitų Graikijos salų yra gana žalia. Jūs rasite gražių paplūdimių, didelius mažus tavernų ir labai draugiškas vietinių gyventojų.

Lesbas yra populiarus su šeimomis ir poroms, kaip tai mieguistas rami sala -. Nors pakankamai didelis, kad suteikti jums daug pasirinkimo paplūdimiai, viešbučių ir vietų valgyti

Lesbas yra pilnas istorijos ir rasite daug Bizantijos vienuolynai ir pilys ištirti. Mytilene ypač turi keletą nuostabių spalvingų pastatų palei jūros priekyje. Puiki vieta užsisakyti Frappe ir paskalos ir žiūrėti į pasaulį eiti.