Lervikas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Lerviko su AFerry. Keltai į Lerviko, Šetlando, yra iš Orknio ir Škotijoje. Jūs galite imtis keltu į Lerviko iš Aberdynas ir Kirkwall.

Lervikas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Lerviko valdo NorthLink. Kai ieškote keltu į Lerviko, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Lerwick keltai su NorthLink yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Lerviko bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Lervikas keltai
  • Lervikas keltai
  • Lervikas keltai

Apie Lerviko

Lervikas Keltų uostas yra pagrindinis uostas iš Shetland Islands Škotijoje, įsikūręs daugiau nei 100 mylių nuo šiaurinės pakrantės Didžiosios Britanijos žemyno (apie 210 mylių nuo Aberdeen). Yra keltai iš Lerviko tiek žemyninėje Škotijos ir netoliese Orknio salos, kurios visos gali būti užsakomi per AFerry

Lervikas Keltų uostas yra įsikūręs Šiaurės uosto, apie mylios nuo miesto centro. Lervikas yra Šetlando kapitalo ir centrai visą savo veiklą aplink savo užimtas uosto, ypač vasarą. Pavadinimas Lervikas ateina iš senovės skandinavų ir reiškia "įlanka purvo".

Keltai į ir iš Lerviko

Kelionės su Northlink keltai , bus nepamirštama. Borto galėsite atsipalaiduoti absoliutus komfortas. NorthLink laivai atsižvelgti į specialių poreikių Šiaurės jūros ir Pentland Firth oro sąlygų ir leis jums jaustis kaip jūs esate kruizas.

Lervikas uosto įrenginiai

Lervikas Keltų uostas pradėjo veikti 2002 metų spalio mėnesį ir toliau teikia puikias sąlygas keleiviams. Ribotą skaičių nemokamų parkavimo vietų yra numatyta Lerwick Uosto direkcijos tiek trumpalaikio buvimo ir ilgo buvimo automobilių; Tačiau prieinamumas ilgas buvimo parkavimo vietų nėra garantuojama, todėl per naktį parkavimas Short Stay automobilių stovėjimo aikštelė, yra draudžiamas.

Kelionė į Lerviko

Holmsgarth terminalas yra apie 1 mylios į šiaurę nuo miesto centro, priešais Shetland Hotel ir aptarnauja autobusų ir taksi. Dėl transporto priemonių vairuotojų, visi prievadai yra aiškiai paženklinti.

ribotą skaičių nemokamų parkavimo vietų yra numatyta Lerwick Uosto direkcijos tiek trumpalaikio buvimo ir ilgo buvimo automobilių, tai yra ženklas, atitinkamai patalpintą. Reikėtų pažymėti, kad ilgą buvimo parkavimo vietų prieinamumą nėra garantuojama, todėl per naktį parkavimas Trumpalaikė automobilių stovėjimo aikštelė, yra griežtai draudžiama.

Lervikas Autobusų stotis yra mažiau nei vieną mylią nuo keltų terminalo. Autobusų paslaugos Šetlando teikia Šetlando salų tarybos ir valdo įvairių vietinių operatorių.

Lervikas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

NorthLink

Holmsgarth Terminal, Holmsgarth, ZE1 0PR, Shetland Islands