Leros keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Leros Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Leros su AFerry. Jūs galite naudoti Leros imtis keltai aplink Dodekaneso salas, taip pat į Graikiją. Buities paslaugos Dodekaneso salas galima gauti iš Leros į Kos, Lipsi, Patmos ir Rodas, o keltai atokiau nuo Dodekaneso salas plaukti į Pirėjo ir Syros.

Leros Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Leros valdo Blue Star Ferries ir Dodekanisos Seaways. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Leros, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Leros, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Leros keltai su Blue Star Ferries ir Dodekanisos Seaways yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės Leros bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Leros keltai
  • Leros keltai
  • Leros keltai

Apie Leros

Pagrindinis uostas Leros yra įsikūręs Lakki mieste. Leros buvo karinio jūrų laivyno bazė vokiečiai ir italai prieš tai buvo atidarytas turistams labai neseniai, todėl Leros vis dar nepaliestų sala idealiai tinka atsipalaiduoti ramių švenčių. Jūs galite užsisakyti keltų Leros iš kitų vietų visame Dodekaneso salas ar į žemyninėje Graikijoje per AFerry

Kai Vietų pamatyti Leros yra Bizantijos pilis Platanos, archeologinių ir istorinių muziejų, neoklasikinė dvarų ir Britų karo kapinės iš mūšio 1943

Leros siūlo giedras atmosferą tiems, kurie nori išvengti skubėti ir mėgautis taikiai atostogas.

Leros pasižymi patraukliomis mažai kaimų su skiriamuoju stiliaus architektūros ir 60 kilometrų vaizdingoje pakrantėje su gražiais smėlio paplūdimiais.

Nors Leros yra tyliau vieta kalbant apie turizmą, yra daug pasirinkimo Kalbant apgyvendinimo, kurortų, tavernų ir barų ON Leros kaimų.

Keltai į ir iš Leros

"Laive " Blue Star Ferries ", taip pat iš kajutės ir krėslų, įskaitant oro stiliaus sėdynės asortimentas, rasite a la carte restoranas , kavinė, baras, parduotuvės, internetas, bankomatas ir naktinis klubas. Visi Blue Star Ferries "taip pat dabar yra Goody anketa greito maisto restoranų, kurie Graikijos ekvivalentas McDonalds ar Burger King.

Dodekanisos Seaways " teikia oro linijų stiliumi savo fastcraft katamaranų laivams. Kiekvienas laivas turi maisto kioskas parduoda užkandžiai ir gėrimai.

Leros uosto įrenginių

Yra pagrindiniai įrenginių pati Leros uoste, daugiau vos kelios minutės pėsčiomis nuo uosto.

Leros Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Blue Star Ferries

Leros Port, Lakki, Leros, Dodecanese, Greece

Blue Star Ferries

Leros Port, Lakki, Leros, Dodecanese, Greece

Dodekanisos Seaways

Leros Port, Lakki, Leros, Dodecanese, Greece