Lembongan keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Lembongan Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Lembongan su AFerry. Buities paslaugos Indonezija galima gauti iš Lembongan į Gili Air ir Gili Trawangan.

Lembongan Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Lembongan yra valdomas Bluewater Express. Kai ieškote keltu į Lembongan, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Lembongan keltai su Bluewater Express yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Lembongan bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Lembongan keltai
  • Lembongan keltai
  • Lembongan keltai

Apie Lembongan

Lembongan yra vienas iš 3 Nusa Penida salų, kurie laukia nuo Balio ir Lombok, Indonezija. Tai vienas Balis populiariausių pramogų, sala rojus, kur jūs galite įdėti savo kojas ir atsipalaiduoti. Dauguma turistų atvyksta čia likti kurortuose Grybų Bay. Lankytojai gali mėgautis balto smėlio paplūdimiai su skaidriu vandenyse, kurie niekada perkrautas. Actitivies mėgautis apima snorkeling, nardymas ir valčių keliones. Daug buriuotojams bus dėkingi geras bangas čia. yra jūrų gyvybės ir gražus koralų gausa pamatyti. Lankytojai taip pat patinka sužinoti apie klesti jūros dumblių pramonėje.

Keltai į ir iš Lembongan

Balis Keltų siūlo vykstantys į salą Lembongan iš Balio/Sanur Jetty borto greitai valtys.

Lembongan uosto įrenginių

Lembongan keltas taškas yra Jungut Batu Bay vakarinėje pakrantėje salos. Nėra įrenginius, tačiau galite įsigyti gaiviųjų gėrimų netoliese parduotuves.

Kelionė į Lembongan

Lembongan sala neturi motorizuota transporto. Jūs galite vaikščioti ar išsinuomoti dviratį ar motociklą.

Lembongan Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Bali Ferry (Liva Group HK Limited)

Jungut Batu Bay, Nusa Lembongan., , Indonesia