Havras į Portsmouth Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 7 perėjimų per savaitę
    5 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Havras į Portsmouth keltų jungia Prancūziją į Angliją ir valdo Brittany Ferries. Taip pat lyginti kainas ir laiką Le Havre į Portsmouth, mes taip pat parodyti jums rezultatus Caen Portsmouth ir Dieppe į Newhaven, siekiant padėti jums gauti iš Prancūzijos į Angliją už geriausią laiką, už geriausią kainą.

vidutinė kaina rasti mūsų klientams Le Havre į Portsmouth neseniai £ 290

.

Užsakyti Le Havre į Portsmouth keltų šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Le Havre. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Le Havre į Portsmouth

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Havras Portsmouth maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Le Havre į Portsmouth, todėl jūs turite išsamų vaizdą , darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Havras į Portsmouth keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Le Havre į Portsmouth maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Havras į Portsmouth keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Mažos Havras į Portsmouth kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Le Havre į Portsmouth keltų

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Le Havre į Portsmouth. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Le Havre Portsmouth maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus apie Le Havre į Portsmouth keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Havras į Portsmouth yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Le Havre

Havras keltų uostas yra pirmasis uostas, tuo Lamanšo įėjimo, ir yra įsikūrusi didžiausia miesto Normandijos širdyje, su 196,000 gyventojų. Havre De Grace buvo įkurta 1517 karaliaus Francois (1), nes dumblėjimas up iš Honfleur ir esančių upės Senos įlankoje Harfleur uostus. Jūs galite užsisakyti visas Keltai į Le Havre su AFerry

Havras "yra įsikūręs prie Senos upės žiočių Paryžiuje tik 200km atstumu, todėl Havras arčiausiai uosto į Paryžių. Pati Havras yra puiki vieta apsilankyti su savo ekskursijų ir apsipirkti. Daug parduotuvių yra iš gatvės rinkose ir prekybos centrų formos. Quartier "Grand centras yra pagrindinis prekybos centras, su dengta rinkoje ir pėsčiųjų gatvėse. Quartier St Francois yra netoli uosto ir turi kasdien žuvų turgus, taip pat žavūs barų ir restoranų. Havras dabar taip pat gali pasigirti Frances didžiausios skate parkas, kuris yra idealiai tinka šeimoms ir vaikams.

Apie Portsmouth

Portsmouth yra Didžiosios Britanijos tik Island City, įsikūręs ant Portsea sala. Docklands plotas Portsmouth jau seniai svarbu Royal Navy (ir beje, kur gyvena seniausias pasaulyje doką) ir yra veislės mūsų pėsčiųjų ir valčių turai, kuri duos jums pažvelgti į miesto praeitį. The Waterfront yra gavau daug reikia renovuoti, per pastarąjį dešimtmetį. Vienas iš rezultatų yra Spinnaker bokštas, kuris gali būti aiškiai žiūrima kaip įvedate prievadą.