Keltų Le Havre

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Le Havre su AFerry. Keltai į Le Havre, Prancūzijoje, yra iš Anglijos. Jūs galite imtis keltu į Le Havre iš Portsmouth.

Havras Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Le Havre yra valdomas Brittany Ferries. Kai ieškote keltu į Le Havre, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Kanas ir Dieppe padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Havras keltai su Brittany Ferries yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio paslaugos, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Le Havre bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Keltų Le Havre
  • Keltų Le Havre
  • Keltų Le Havre

Apie Le Havre

Havras keltų uostas yra pirmasis uostas, tuo Lamanšo įėjimo, ir yra įsikūrusi didžiausia miesto Normandijos širdyje, su 196,000 gyventojų. Havre De Grace buvo įkurta 1517 karaliaus Francois (1), nes dumblėjimas up iš Honfleur ir esančių upės Senos įlankoje Harfleur uostus. Jūs galite užsisakyti visas Keltai į Le Havre su AFerry

Havras "yra įsikūręs prie Senos upės žiočių Paryžiuje tik 200km atstumu, todėl Havras arčiausiai uosto į Paryžių. Pati Havras yra puiki vieta apsilankyti su savo ekskursijų ir apsipirkti. Daug parduotuvių yra iš gatvės rinkose ir prekybos centrų formos. Quartier "Grand centras yra pagrindinis prekybos centras, su dengta rinkoje ir pėsčiųjų gatvėse. Quartier St Francois yra netoli uosto ir turi kasdien žuvų turgus, taip pat žavūs barų ir restoranų. Havras dabar taip pat gali pasigirti Frances didžiausios skate parkas, kuris yra idealiai tinka šeimoms ir vaikams.

Keltai į ir iš Le Havre

DFDS Seaways teikia paslaugas Le Havre iš Portsmouth, maršruto anksčiau valdo TRANSMANCHE ir LD Lines. Laive su DFDS Seaways rasite aukščiausio lygio komfortą kartu su greičiu kartu su platų įrenginių. Tai apima barai, savitarnos restoranas ir apsipirkti. Taip pat galite pasirinkti prabangūs foteliuose ar mėgautis komfortą ir ramybę perėjos į savo salone.

Brittany Ferries įkurta 1972 metais, yra viena iš pirmaujančių keltų bendrovė vakarinėje ir centrinėje kanale Keltai į Ispanijos, Prancūzijos šiaurėje ir Korko Airijoje. Brittany Ferries veikia viena moderniausių laivynų apie kanalą. Brittany Ferries vėliau laivas, MV dangtelis Finistère pradėjo veikti 2010 metais ir valdo Portsmouth į Santander "ir" Portsmouth į Cherbourg maršrutais. Laivo įrangos apima patogus salonas sritis, interneto prieigos ir platų barų ir restoranų. Borto kai kurių didesnių laivų jūs taip pat galite rasti kino teatruose, vaikų pramogų ir diskotekas.

Brittany Ferries économie yra naujai pradėtos keltų tarp Portsmouth ir Prancūzijoje ir Ispanijoje. Tai yra "ne-maivymasis" paslaugos, idealiai tinka tiems, kurie nori keliauti ne pigiausios kainos. Etretat yra laivas veikianti naują Economie paslaugą. Laive rasite barą, kino ištaigingas svetainės zona ir vonios kabinas.

Havro uosto įrenginius

Pagrindinis Havras keleivių terminalas yra skirtas LD Lines, o yra vadinamas "citadelė", kuri siūlo pilną paslaugų spektrą ir įrenginių, įskaitant parduotuvių, poilsio kambariai, tualetai, registruojantis stalai, taip pat ilgalaikių stovėjimo aikštelių.

Kelionė į Le Havre

"From Paris, imtis greitkelio A13 (90km); tada imtis išvažiavimą link E46/E402 ( "Le Havre/Caen) ir įvažiuokite į A13 (32km), išvažiuokite į A131 link Le Havre/Fecamp (15km). Padaryti Šiek tiek dešiniau posūkis E05 (sekite ženklus Le Havre) ir pasukite dešinėn N15 ir pradėti Paskelbus Le Havre keltų uosto požymiai.

Havras yra tik 95km nuo Caen. Paimkite A13 greitkelio ir tada A29, po Le Havre ir Le Havre Ferry Port ženklais.

Nuo Dieppe, imtis Avenue de Breaute/N27 už 50 km, tada išvažiuokite į A29 link Le Havre/Caen ir toliau 65 km, tada imtis A131/E05 link Le Havre, toliau ant N282 ir pagaliau imtis N15, kuri padės jums į miesto centrą, kur rasite ženklus uosto.

Uostas yra tik 20 minučių pėsčiomis iki miesto centro, tiesiog sekite Pointe de Floride (pėsčiomis keliu parengtą ant molo).

Yra autobusas, kuris veikia tarp uosto ir Havro miesto centro. Pervežimo paslaugos užsnūsti/pasiimti taškų yra įsikūręs Le Havre širdyje, priešais Šv Michel bažnyčia, kurią Coty prekybos centro. Prašom klauskit laive dėl papildomos informacijos.

Havras Keltų uostas yra tik 5 minutės kelio automobiliu iki miesto, 8 minučių kelio automobiliu į paplūdimį ir autobusų stotelės, arba prie geležinkelio stoties. Yra prieinama uoste taksi paslauga, kuri kainuoja apie 8 eurus, į miesto centrą.

Havras Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Brittany Ferries

Terminal de la Citadelle, 76600,Le Havre, France

DFDS

Terminal de la citadelle, Quai Auguste Brostrom, 76600 Le Havre, France