LD Lines keltai

LD Lines
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

LD Lines Maršrutai

   Apie LD Lines laivų

   LD Lines valdo modernus ir gerai įrengtas laivų flotilę, naudojant naujausias technologijas. Į laivą LD Lines keltu jūs paprastai rasti baruose ir restoranuose ir verslo ištaigingas baras su bevielis internetas. Daugelis laivai taip pat yra vaikų žaidimo sritis, vaizdo žaidimus ir galimybę išnuomoti DVD, jei vartojate kabina. Galite pasirinkti praleisti savo kelionę privačios salone arba užsisakyti mažą kainą Sėdima vieta.

   Normanas Astūrija , veikia ant Pulas į Ispaniją maršrutus ir gali gabenti iki 518 keleivių 120 kajučių ir foteliuose. Laive rasite baras, restoranas, kinas, wifi zoną ir patogūs holai atsipalaiduoti per pervažą.

   Normanas Atlanto , burės maršrute nuo Rosslare į St Nazaire į Gijon. Jaukūs nameliai pasiūlyti ramų nakties miegą ir puikią paslaugų spektrą mėgautis. Tai yra baras, restoranas, parduotuvė ir patogūs holai. Laivas turi už 492 keleivių ir 195 automobilių pajėgumus.

   LD kitų linijų "laivas, Normanas Dvasia , šiuo metu veikia ant Doveris Kalė maršrutas - tai bendra operacija tarp LD Lines ir" DFDS Seaways ", kuris gali būti rezervuotas here .


   Ar naudojate LD Lines Pulas į Satander keltų paslaugos, LD Lines Pulas Gijon keltų ar net keliauti iš Prancūzijos į Ispaniją dėl St Nazaire (Nantes) į Gijon maršrutu, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę su LD Lines keltai.

   Tinka Užsakymas Informacija

   galite užsisakyti katė ar šuo laive LD Lines keltu su AFerry.Just pasirinkti maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

   Gyvūnai LD Lines turi likti automobilyje visais laikais. Jei keliaujate pėsčiomis, turite atnešti narvas jūsų augintiniui. Yra penki augintiniai vienam asmeniui neribojamas.

   Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninę Europą ir Airijos jums reikės naminių pasą. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.