Larvik keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Larvik Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Larvik su AFerry. Keltai į Larvik, Norvegija, yra iš Danijos. Jūs galite imtis keltu į Larvik iš Hirtshals.

Larvik Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Larvik yra valdomas "Color Line. Kai ieškote keltu į Larvik, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Bergen, Kristianštatas Langesund padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Larvik keltai su Color Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Larvik bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Larvik keltai
  • Larvik keltai
  • Larvik keltai

Apie Larvik

"Larvik Keltų uostas įsikūręs pietryčių Norvegijos pakrantėje, maždaug 65 mylių nuo Norvegijos sostinės Oslo. Larvik Keltų uostas yra svarbus mazgas tarp kelių ir jūrų transportu. Larvik yra įspūdingas ir įvairus kraštovaizdis. Nuo Larvik, galite gauti Keltai į Hirtshals Danijoje - ir visi šie keltai galima užsisakyti internetu per AFerry.

Su savo 123 kilometrų iš patraukliausių ir gražus pakrantė, Larvik niekada nepavyksta viršyti Jūsų lūkesčius. Larvik rajonas pat gausu kultūros istorijos. Rasite daug pramogų, kad parodyti apskrities datuojamas senovėje šaknis ir Huta pramonės ir laivybos laikas.

Larvik yra taip pat žinomas dėl savo natūralių šaltinių mineralinio vandens. Molen, didžiausia Norvegijos paplūdimys Rolling Stones yra pagrindinė atrakcija netoli Larvik.

Keltai į ir iš Larvik

Color Line eksploatuoja šešis modernius laivus, įskaitant kruizinių laivų, didelės spartos keleivinis keltas ir krovininis laivas. Laive rasite visus restoranais karštą maistą ir užkandžius, taip pat didelius neapmokestinamų parduotuvių su platų prekių kategorijas.

Larvik uosto įrenginiai

Naujoji perkėla statomas pagal keltų bendrovės Color Line kartu su Uosto direkcijos Larvik. Naujasis įrenginys, kuris yra dėl to, būti atidarytas 2008 birželio apims visas modernius įrenginius aptarnaujančias keleivių ir krovinių srautus panašiai.

Yra ribotas skaičius parkavimo vietų. Jie negali būti iš anksto rezervuoti ir nėra vietoje saugumas. Dauguma automobilių stovėjimo aikštelės yra nemokama ir transporto priemones galima pastatyti iki 24 valandų.

Kelionė į Larvik

"Take E18 nuo Kristiansand link Arendal per Stathelle ir sekite požymiai į Larvik. Jei keliaujate iš Oslo, imtis E18 link Drammen per Holmestrand ir sekite ženklus į Larvik. Taip pat yra reguliariai traukiniais iš Oslo.

Larvik Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Color Line

Ferjeterminalen, 3255, Norway