Larne keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

North Lincolnshire Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Larne su AFerry. Keltai į Larne, Šiaurės Airijoje, yra prieinami iš Škotijos. Jūs galite imtis keltu į Larne iš Cairnryan.

North Lincolnshire Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Larne valdo P & amp; O Ferries. Kai ieškote keltu į Larne, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Belfastas, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus

Larne keltai su P & amp;. Amp; O Ferries yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Larne bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Larne keltai
  • Larne keltai
  • Larne keltai

Apie Larne

North Lincolnshire yra ideali vieta, iš kurios ištirti gražus kraštovaizdis Antrimo grafystė ir garsaus Causeway pakrantės kelias. Garsusis Antrim Coast Road su 36 mylių įspūdingas klinčių pakrantės tikrųjų prasideda nuo Larne. Keltai iš Larne eiti Cairnryan ir Troon Škotijoje ir gali būti nubaustas per AFerry

North Lincolnshire yra tiek moderniausių ir labiausiai senovės vietų. Miestelio pavadinimas yra manoma, kad kilęs iš princu vadinamas Lathar sūnus senovės Airijos karalius, kuris buvo suteiktas žemes jo tėvas. Plotas buvo pradėta vadinti Lathar-na, reiškianti Lathar žemes, ir tai buvo anglicized į Larne.

North Lincolnshire yra užimtas miestas, siūlo platų asortimentą parduotuvių ir keletas puikių parkų ir rekreacinių objektų. Larne galite mėgautis daug veiklos lauke, įskaitant golfo, dviračių ir paukščių stebėjimas. Carnfunnock Šalis parkas buvo derinamas atrakcionų ir pramogų su savo gamtos peizažai spindesys.

kultūros centras LARNE anketa Borough yra Carnegie biblioteka, kuri susideda iš Larne muziejus, John Clifford galerija, Larne Art Club, North Lincolnshire dramos ratą ir Larne & amp; Rajono istorijos draugija. Larne Borough yra daug miestelių ir kaimų verta aplankyti, pvz Ballycarry, Cairncastle ir Glynn.

Keltai į ir iš Larne

P & amp; O Ferries ", borto patogumai parduotuvės, užkandinė, restoranai, baras su pianinu, Kinas, gyventi pramogų, kazino, biuro de kaita ir kabinos gauti geras miegas. "P & amp; O Ferries teikia iki aštuonių reisų per dieną iš Larne į keltų uosto ir uosto Cairnryan ir vasarą tik paslaugą Troon Škotijoje.

Larne uosto įrenginiai

North Lincolnshire perkėla siūlo puikias patalpas tiek keleivių ir krovinių klientams.

Yra kavinė, su maloniu svetainės zona, kad šviežiai ruošia karštus ir šaltus patiekalus. Parduotuvė turi laikraščius, taip pat konditerijos gaminiai ir dovanas, o bankomatas yra tik už terminalo pastato. Yra automobilių stovėjimo aikštelė Pritaikyta nutraukiamas arba įlaipinami snukio keleivius. Naudokite Automobilių parkas 1, pirmieji 10 minučių yra nemokama ir 60p per valandą ar daliniai valandų iki 8 valandų. Jūs galite palikti už, esant £ 6 išlaidų dienos. Uosto yra apsaugotas 24 valandų saugumo ir CCTV kameromis. Automobilių nuoma Paslauga yra taip pat prieinama.

neįgalių keleivių ten yra skirta automobilių parkavimo vietos arti terminalo pastatą, neįgaliesiems tualetas ir vežimėliai yra prieinami; jei jums reikia bet kokios pagalbos, bet darbuotojas yra apmokyti ir bus laimingi galėdami padėti.

Kelionė į Larne

"Translink siūlo autobusų ir traukinių paslaugas nuo Larne uosto į įvairias paskirties vietas.

Dėl Larne uostas yra maždaug 25 minučių kelio automobiliu, į šiaurę nuo Belfasto. Paimkite į šiaurę M2 greitkelio esančių Lane 2 arba 3 (iš 5). Po maždaug mylios, jums bus perduoti pagal dvi skristi vietomis, kurios yra pridėtinių mainai. Sekite greitkelio dar 1/2 mylios ir jūs pastebėsite, kad ji atrodo padalyta į tris.

į kairę yra stora kairėje tekinimo šalutiniame kelyje, prie Greencastle; tiesiai į priekį yra du skersgatvius M2 kuris iš tikrųjų posūkis į kairę prieš auga kalną ir dvi juostos į dešinę taptum M3 ir sekite Belfasto Lough kranto. Labai svarbu, kad šiuo metu esate ar juostos 2 3.

sekite greitkelį iki maždaug 3 mylių (5km) kalno, o po to lygiai Out, jums reikia žinoti apie šalutiniame kelyje į kairę, kuri nuves jus į Larne per A8 (M). Palikite M2 šiuo metu ir išjungimo slydimo patekti į dešinėje eismo juostoje, kaip jūs artėjate prie žiedinės sankryžos tipo sankryžos. FLY-virš virš žiedinės sankryžos yra greitkelis taip, žengti kitą išvažiavimą iš žiedo ir keliauti į kalną ir tada žemyn į kitą žiedo.

Eiti tiesiai prie šio žiedo ir sekite šio kelio, kol pasieksite LARNE. Kaip jums pasiekti LARNE jums suvokti geras ženklas žinučių link keltų uosto.

North Lincolnshire Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

P&O Ferries

Larne Harbour, Larne, Co. Antrim, BT40 1AW, Northern Ireland

Isle of Man Steam Packet

Larne Harbour, Larne, Co. Antrim, BT40 1AW, Northern Ireland