Langnas Turku Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 6 perėjimų per savaitę
    4 valandos 5 minutes
    Gauti kainą
  • 7 perėjimų per savaitę
    4 valandos 15 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Langnas Turku keltų jungia Alandų į Suomiją ir valdo "Tallink Silja" ir "Viking Line. Taip pat lyginti kainas ir kartų Langnas Turku, mes taip pat parodyti jums rezultatus Marihamnas į Helsinkį ir Marihamnas į Turku, siekiant padėti jums gauti iš Alandų į Suomiją ne geriausias laikas, už geriausią kainą.

Užsakyti Langnas Turku keltu šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Langnas. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Langnas Turku

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Langnas Turku maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Langnas Turku, todėl jūs turite išsamų vaizdą darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Langnas Turku keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Langnas Turku maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigūs Langnas Turku keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Langnas Turku keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Langnas Turku. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Langnas Turku maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Langnas Turku keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Langnas Turku yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Langnas

Langnas yra vos 18 mylių į pietryčius nuo Alandų kapitalo Mariehamn. Langnas Keltų uostas priklauso autonominės institucijos Åland ir buvo pastatytas, kad tilptų daugiau jungčių į žemyną Suomijoje ir Švedijoje.

Langnas yra nedidelis uostas Lumparland, viena iš mažiausių savivaldybių apie Alandų. Lumparland yra vaizdingas mažai apskrities su žalių pievų, laukų pakaitomis su miškų, kalvų, patalpoms ir gražių paplūdimių.

turi pamatyti vietą, o Langnas yra seniausia medinė bažnyčia Lumparland ir kvapą gniaužiantis vaizdas iš aukščiausios kalno vadinamas Lumpokasen.

Lumparland yra prijungtas prie keleto kitų Alandų savivaldybių, Švedijoje ir Suomijoje žemyno taikant Langnas Ferry Port.

Apie Turku

Turku yra seniausias ir penktasis pagal dydį miestas Suomijoje. Jis buvo Suomijos sostinė iki 1812. Turku visada turėjo svarbią vietą Suomijos istorijoje. Miestas buvo visiškai sugriautas didžiojo gaisro 1827, bet buvo atstatyta iš abiejų upės su nauju miesto planą pagal architekto KI Engel vizija bankų.

Turku yra universalus miestas, kuriame istorija ir kultūra sumaišykite su madinga gyvenimo būdas vientisai. Turku geriausiai akcentas yra upė Aura "ir jos bankai. Kai kurie iš pagrindinių lankytinų vietų, tokių kaip Miesto muziejus ir meno galerijos yra pastatytas aplink šios upės. Ett Hem Muziejus, Turku pilis datuojamas 1280, automobilių ir ryšių muziejus, Turku katedra (pastatyta 1300) ir Suomijos Biologinis muziejus yra keletas kitų turi pamatyti vietas Turku.

Turku yra centras muzikos ir meno Skandinavijoje, kuri yra akivaizdi miesto teatrų skaičiaus.

Turku taip pat siūlo restoranų ir apgyvendinimo įvairovė atitiktų kiekvieno skonį ir veikia kaip vartai aplankyti aplinkinių Alandų sala ir kita Suomijos miestai.