Langesund keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Langesund Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Langesund su AFerry. Keltai į Langesund, Norvegijoje, yra iš Danijos. Jūs galite imtis keltu į Langesund iš Hirtshals.

Langesund Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Langesund valdo Fjord Line. Kai ieškote keltu į Langesund, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Bergen, Kristianštatas Larvik, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Langesund keltai su Fjord Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Langesund bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Langesund keltai
  • Langesund keltai
  • Langesund keltai

Apie Langesund

Langesund yra gražus Norvegijos pajūrio miestelis su gana multi-colored namų ir vienos garsiausių vasaros miestuose Norvegijoje, nes geras oras ir gražus gamtovaizdis. Čia galite rasti viešbučių ir restoranų įvairovė čia, jei jūs planuojate likti čia. Istoriškai susiklostė, kad jis buvo vienas iš svarbiausių laivybos miestų šalyje. Garsiausios orientyras Langesund yra Langoytangen FYR, švyturys mažoje saloje į dešinę už Langesund. Na žinoma, kaip namuose į koncertą paskirties, Wrightegaarden , jis visagalis koncertus visą vasarą ir matomas menininkų, įskaitant Elton John ir Bob Dylan.

Keltai į ir iš Langesund

"Fjord Line" yra gerai žinomas ir labai populiarus Norvegijos keltų bendrovė. Visi jų laivai pasiūlyti visą spektrą paslaugų ir aukščiausio lygio komfortą. Nepriklausomai nuo maršruto pasirinkti su Fjord Line, jūs privalo turėti puikią kelionę. Restoranai laive paprastai pasiūlyti maisto iš Skandinavijos diapazoną ir yra verta aplankyti.

Taigi užsisakyti Langesund keltu internetu šiandien su AFerry. Paprasta ir saugi rezervavimo ir ištisus metus puikus kainos ir pasiūlymai!

Langesund Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Fjord Line

Langesund Port, Langesund, End of Route 352, Norway