LangelandsFærgen keltai

LangelandsFærgen
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti LangelandsFærgen keltu iš Langeland saloje į Lolland saloje Danijoje - nuo Spodsbjerg į degutą (degutas). Pradėdami vartoti šį trumpą kelionę į Danijos salose yra nieko, bet malonu su LangelandsFærgen

AFerry.lt visada turi pigūs kainas LangelandsFærgen keltais ir naujausius specialius pasiūlymus. Žiūrėkite žemiau naujausias LangelandsFærgen kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo LangelandsFærgen grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Registracija baigiama likus 15 minučių iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

LangelandsFærgen Maršrutai

   Vidinės orlaivio LangelandsFærgen (Langelandstrafikken) keltų

   LangelandsFærgen šiuo metu veikia du laivus tarp apie Spodsbjerg ir dervos, M/V Frigė Sydfyen ir M/uostuose V Odinas Sydfyen ,. Abu yra modernūs keltai, kurie atitinka aukščiausius standartus komfortą ir saugumą. Dėl neilgas perėjoje keltai turi tik pagrindinius patogumus laive bet rasite patogų sėdėjimo ir dėmesingą personalą pasiruošęs padėti jums bet kokiu būdu įmanoma.

   Užsisakykite Langeland į Lolland keltu paprastai ir saugiai AFerry ir būti tikri, kad jūs turite daug!

   Tinka Užsakymas Informacija

   galite užsisakyti katė ar šuo laive LangelandsFærgen keltu su AFerry. Tiesiog pasirinkite savo maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

   Gyvūnai ant LangelandsFærgen turi keliauti į būdos teikiamų. LangelandsFærgen rekomenduojame jums padaryti jūsų augintinė, kaip patogiai, kaip įmanoma teikiant absorbciniu patalynė ir pažįstamus žaislus.

   Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninę Europą ir Airijos jums reikės naminių pasą. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.