LANE Lines keltai

LANE Linijos
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Netrukus AFerry!

Galite naudoti AFerry užsisakyti Lane Linijos keltu į kai kurie iš labiausiai žinomų ir populiariausių Graikijos salas ir Pirėjo uosto netoli Atėnų. Salos yra Santorini, Ios Milos kelionėms, Sikinos ir daug daugiau. LANE Linijos yra nusistovėjusi Graikų keltų kompanija ir jų keltais rasite platų įrenginių ir paslaugų antra, nė.

AFerry.lt visada turi pigūs kainas LANE Lines keltais ir naujausius specialius pasiūlymus. Žiūrėkite žemiau visų Lane Line maršrutų ir naujausius kainų ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas išsamiai LANE Lines grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

LANE Linijos Maršrutai

   Apie lenta Lane Lines keltais

   laive LANE Linijos keltu rasite platų įrenginių. Be to, patogios sėdėjimo ir kajutės rasite a la carte ir savitarnos restoranai, barai, kavinė, diskoteka, televizijos ir vaizdo įranga ir parduotuvė.


   Apie LANE Lines laivų

   LANE Linijos parką sudaro dviejų modernių laivų oro kondicionieriumi; Ierapetra L , ir Vitsentzos Kornaros ,. Abu laivai gali apsistoti daugiau kaip 1000 keleivių. Vitsentzos Kornaros , gali užtrukti iki 280 automobilių, ir turi 375 lovų, o Ierapetra L , turi 400 lovų ir gali tak iki 400 automobilių. Abu laivai kruiziniai keltai tai reiškia, kad jie sujungti funkcijas kruizinių laivų ir tradicinių keltais.


   LANE Linijos Pirėjo Santorinio keltą, juostos Linijos Pirėjo Milošas maršrutas, juostomis Linijos Pirėjo Ios linija arba bet kuri kita kelto maršrutas jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę su šia Graikijos kompanijai. Užsisakykite LANES Line keltu paprastai ir lengvai su AFerry.