La Graciosa keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

la Graciosa Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į La Graciosa su AFerry. Keltai į La Graciosa, Kanarų salose, yra iš Lanzarote. Jūs galite imtis keltu į La Graciosa iš Orzola.

La Graciosa Keltų Įmonės

Keltai į ir iš La Graciosa valdo LINEAS MARITIMAS Romero. Kai ieškote keltu į La Graciosa, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

"La Graciosa keltai su LINEAS MARITIMAS Romero yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į La Graciosa bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • La Graciosa keltai
  • La Graciosa keltai
  • La Graciosa keltai

Apie La Graciosa

"La Graciosa yra nedidelis vulkaninių salų vos 1.2 mylių į šiaurę nuo Lansarotės (Kanarų salos). Nuo La Graciosa keltų uosto galite sugauti keltu į Orzola į Lanzarote. Užsisakykite keltu greitai, pigiai ir lengvai internetu per AFerry.

"La Graciosa turi tik 600 gyventojų. Tekinimo tiesiai iš keltų uosto rasite daug mažų įlankų. Jei jums sekasi, o ne Lankymūsi piko sezonus, galite dažnai rasti tuščią marias puikiai tinka, greitai panirti! Tačiau labiausiai vertinta paplūdimio Playa de Las Conchas. Jis dažnai apleistas ryte, o jei atvykti iki saulėlydžio arba saulėtekio, rasite keletą nuostabiu vaizdu į aplinkinių salų.

Keltai į ir iš La Graciosa

LINEAS MARITIMAS Romero " yra moderni ir įdomaus parką keltais keliaujantiems į ir iš La Graciosa keltų uosto. Keleiviai gali mėgautis kai kvapą gniaužiantys vaizdai, o atsipalaiduoti su gėrimu iš baro. Kai kuriuose keltuose taip pat rasite stiklo apačios grindis, atskleidžiant jūros stebuklus!

La Graciosa uosto įrenginiai

Dėl mažo dydžio apie La Graciosa, keltas uostas turi labai paprastas ir ribotas galimybes.

Kelionė į La Graciosa

"La Graciosa ne gavo visus tinkamus kelius, todėl jūs tik rasti purvynus. Tai reiškia, kad visi pervežimas iki 4x4 taksi, vandens taksi, kalnų dviračiai, arba pėsčiomis. Čia galite rasti Jeep taksi ir išsinuomoti dviračius labai lengvai aplink uostą ir uosto.

la Graciosa Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Lineas Maritimas Romero

Av Virgen del Mar, 35540, Corralejo