Kythnos keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kythnos Maršrutai

Užsisakykite keltu į Kythnos su AFerry. Jūs galite naudoti Kythnos imtis keltai aplink Kikladų ir į Graikiją. Buities paslaugos Cyclades yra iš Kythnos į Serifos ir Sifnos o keltai atokiau nuo Kikladų plaukti į Lavrio ir Pirėjo.

Kythnos Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Kythnos yra valdomas Hellenic Seaways ir Zante keltais. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Kythnos, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Kythnos, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Kythnos keltai su Graikijos Seaways ir Zante Ferries yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Kythnos bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Kythnos keltai
  • Kythnos keltai
  • Kythnos keltai

Apie Kythnos

Kythnos į Kikladų salose tikrai turėtų būti dalis bet kokioje Graikijos saloje kelionių, gražių saulėlydžių, akmenimis gatvelės ir nepaliestų paplūdimių, Kythnos tikrai turi viską, ko reikia ramiam poilsiui. Kythnos keltų uosto yra apie Graikijos salos vakarinėje Cyklad. Kythnos turi 100 kvadratinių kilometrų su dviem reikšmingų kaimų Messaria ir Driopis plotą. Kythnos turi įvairų kraštovaizdį su uolų reljefas ir mylių smėlio paplūdimiai.

vaizdingų kaimų Kythnos labai skiriasi viena nuo kitos pagal architektūros ir gamtos grožį ir yra verta tyrinėti. Yra apie 70 paplūdimių Kythnos tačiau dauguma jų yra neprieinami dėl vietovės. Kolona su jūra pritrynimo nuo abiejų pusių, Episkopi ir Apokroussi yra populiariausi paplūdimiai Kythnos.

Yra daug vietos smuklės ir kavinės aplink uostą ir kaimai, kurie suteikia tradicinis graikų maistą. Kythnos taip pat turi puikias apgyvendinimo patalpas su fantastiškais vaizdais iš bet kur. Jūs taip pat gali tai padaryti šiek tiek mažai parduotuvių saloje pardavimo rankomis dažyti odos, medžio ir keramikos gaminiai apsipirkti.

Kythnos siūlo Graikijos saloje atostogų patirtį su skirtumas. Vietiniai labai draugiški ir atmosfera yra labai laid back puikiai tinka atsipalaiduoti atostogų.

Loutra kurortas Kythnos garsėja šiltais sulfitinėms SPA vandenyse garsėja savo gydomųjų galių. Kai kurie iš kitų įdomių vietų verta aplankyti per Kythnos yra Trejybės bažnyčia salos sostinės Chora ir Driopis kaime vingiuotos gatvės ir ramus malonią atmosferą.

Keltai į ir iš Kythnos

Egėjo greičio geležinkelio linijose ", moderni oro kondicionieriumi laivynas greitųjų laivų pasiūlyti platų įrenginių. Galite pasirinkti vieną verslą arba ekonominės klasės sėdėjimo ir jų laivai ateiti su kava ir užkandžiai barų, parduotuvių ir interneto prieiga.

Zante Keltai , veikia trys tradicinių keltų, visi pilnai įrengtas su modernia įranga. Atsipalaiduokite bare, imtis taikikliai ant denio ar tiesiog pailsėti aviakompanijos stiliaus vietų.

Taigi, užsisakyti keltu į Kythnos paprastai ir saugiai AFerry

Kythnos Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Hellenic Seaways

Limani Kythnoy, 84006, Greece

Zante Ferries

Limani Kythnoy, 84006, Greece