Kusadasi keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Kusadasi su AFerry. Keltai į Kušadasis, Turkija, yra prieinami iš Graikijos ir Šiaurės Egėjo jūros salos. Jūs galite imtis keltu į Kusadasi iš Pythagorio ir Vatyje.

Kušadasis Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Kusadasi valdo Meander Travel. Kai ieškote keltu į Kusadasi, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Kusadasi keltai su Meander Travel yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Kusadasi bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Kusadasi keltai
  • Kusadasi keltai
  • Kusadasi keltai

Apie Kusadasi

Kušadasis yra populiarus kurortas dėl Turkijos Egėjo jūros pakrantėje. Tūkstančiai lankytojų iš viso pasaulio atvyksta į Kusadasi už saulėtų paplūdimių, beveik ištisus metus šviečia saulė, krištolo skaidrumo vandenyse ir turtingą istoriją.

Per dieną Kušadasis turi atpalaiduojančią atmosferą, kurioje galite degintis ir atvėsinkite į švarius vandenis Egėjo jūra, ištirti griuvėsiai kairę nuo graikų ir romėnų epochų ir paragauti vietinės virtuvės vienoje iš daugelio restoranų.

Naktimis, Kušadasis transformuoja su energingas naktinis gyvenimas. Yra barų ir klubų, įskaitant keletą Airijos baruose gausa!

Keltai į ir iš Kusadasi

Yra du laivai Meander Travel laivyno; Meander Express, ir Kušadasis Express" ,. Abu laivai yra greiti laivai ir gali atlikti daugiau kaip 240 keleivių. Borto yra patogūs laukiamieji su panoraminiais langais, lauko denio siūlo puikus vaizdas į Turkijos pakrantės ir Egėjo jūros.

Kusadasi uosto įrenginiai

nuo Kusadasi uostas yra taip pat populiarus sustoti dideliems kruiziniams laivams, todėl nėra įrenginių trūkumas. Yra didelis prekybos centras uoste su populiariausių gatvės ženklų bei restoranų. Taip pat yra turizmo informacijos biuras kitoje gatvės pusėje.

Kelionė į Kusadasi

Automobiliu
pagrindiniai keliai iš Stambulo, Kapadokija ar Antalija prijungtas prie Kusadasi iš Aydin per Soke miesto į pietus ir Izmire per Selcuk į šiaurę.

Nuo Izmiras oro uosto, galite naudoti nedidelį papildomą kelią šią pakrantę per kaimus, senas pagrindinio kelio arba D515 greitkelio su rinkliavos.

Autobusu
Pagrindinis Kušadasis autobusų stotis aptarnauja autobusų įmonių iš viso Turkijoje. Tuo sezono, galite rasti tiesioginę prieigą prie didelių miestų Turkijoje, įskaitant Stambule, Ankaroje, Nevsehir, ir Antalija balsų dauguma. Yra kasdien autobusai važiuoja tarp Izmiras ir Kusadasi. Kelionė trunka apie 1 valandą ir 15 minučių.

Kušadasis Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas