Kristiansand keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kristiansandas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Kristiansandas su AFerry. Keltai į Kristiansand, Norvegijoje, yra iš Danijos. Jūs galite imtis keltu į Kristiansand iš Hirtshals.

Kristiansand Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Kristiansand yra valdomas Color Line ir Fjord Line. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Kristiansand, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Kristiansand, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Bergen, Langesund ir Larvik, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Kristiansand keltai su Color Line ir Fjord Line yra žinomas dėl savo komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Kristiansand bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Kristiansand keltai
  • Kristiansand keltai
  • Kristiansand keltai

Apie Kristiansandas

Kristiansand yra beveik tiek pat, kiek į pietus, kaip jūs galite eiti į Norvegiją. Tai Norvegijos Sørlandet arba Southland. Kristiansand keltu uostas įsikūręs prie upės Otra dėl Skagerako sąsiauryje (kaip Šiaurės jūros rankos), kad skirsto Norvegiją ir Daniją burną.

Centralizuotai įsikūręs Pietų Norvegijos pakrantėje, Kristianštatas perkėla siūlo patogų vidaus, taip pat tarptautinės kelionės ir transportavimo - jūra, geležinkeliu ir kelių transportu. Dėl trumpų keltų kirtimo ir dažnai reisų į kaimynines šalis, Kristianštatas uosto dažnai vadinamas Norvegijos "Vartai į Europą". Visi keltai iš Kristiansand galima užsisakyti per AFerry

alternatyvus pavadinimas Kristiansand yra Christianssand. Kristiansandas pavadintas karaliaus Christian IV, kuris įkūrė jį 17 amžiuje Renesanso epochoje. Kristiansand yra labiausiai saulės Norvegijos dalis. Jos gražūs paplūdimiai ir įspūdingi peizažai pritraukti daug lankytojų iš Norvegijos ir kaimyninių šalių poilsiui. Jis taip pat yra populiarios žvejybos ir medžioklės nors griežtos taisyklės turi būti laikomasi.

Kristiansand yra vieni iš įdomiausių istorijos muziejų, tokių kaip Vakarų Agderis - didžiausias muziejus po atviru dangumi Norvegijos, Kristianštatas Cannon muziejus su antra pagal dydį pasaulio ginklą į jį, yra atkurta bronzos amžiaus gyvenvietė ir Setesdalsbanen - Derlius Steam Railway kartu su kitais renesanso architektūros panašaus Christiansholm tvirtovė ir 960 metų senumo Oddernes bažnyčia.

Kristiansand yra ne tik puikus paplūdimio kurortas, bet gana akyse, taip pat su eilių senų medinių namų ir kabinti krepšius gėlių visur.

Keltai į ir iš Kristiansand

Color Line eksploatuoja šešis modernius laivus, įskaitant kruizinių laivų, didelės spartos keleivinis keltas ir krovininis laivas. Laive rasite visus restoranais karštą maistą ir užkandžius, taip pat didelius neapmokestinamų parduotuvių su platų prekių kategorijas.

Su "Fjord Line" , jūs keliauti ant katamaranų "Fjord Line" Express, kuris yra labai greitas laivas. Tiesą sakant, ji turi pasaulio rekordą greičiausiu kirtimo Atlanto. Borto galite rasti buffest patiekiama maisto pusryčiams, pietums ir vakarienei.

Kristiansand uosto įrenginiai

Kristiansand keltu uosto yra gerai įrengtos įvairių įrenginių terminaluose. Trumpalaikė ir ilgalaikiai stovėjimo aikštelių taip pat galima kartu su neįgaliesiems parkavimo vietų.

Kelionė į Kristiansand

"Take E18 nuo Rytų ir E39 nuo Vakarų ar Šiaurės ir sekite pagrindinio kelio iki miesto centro. Tada sekite ženklus į keltų terminalą.

Geležinkelio stotis yra vos už keltų terminalo šalia jo į miesto lygiagrečiai Vestre Strandgate gatvės viduryje. Apie penkis traukiniai iš Kristiansand į sostinės Oslo kiekvieną dieną.

Kristiansandas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Color Line

Fergeterminalen, 4600, Norway

Fjord Line

Vestre Strandgate 31, 4611 Kristiansand S, Norway