Kos keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

kos Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Kos su AFerry. Jūs galite naudoti Kos imtis keltai aplink Dodekaneso salas, taip pat Graikijai, Kikladų ir Turkijoje. Buities paslaugos Dodekaneso salas galima gauti iš Kos į Astipalaia, Leros, Lipsi, Nisyros, Patmos, Rodas, Symi ir Tilos o keltai atokiau nuo Dodekaneso salas plaukti į Bodrumas, Pirėjo ir Santorini.

Kos Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Kos valdo Blue Star Ferries, Dodecanese Flying delfinų ir Dodekanisos Seaways. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Kos, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Kos, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Kos keltai su Blue Star Ferries, Dodecanese Flying delfinų ir Dodekanisos Seaways "yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Kos bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Rhodes - Kos
(Blue Star Ferries)
74 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 17 d., ketvirtadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 29 d., antradienis (Vienas kryptis)
  • 3 suaugę (Keleivis be transporto priemonės)
  • Kos keltai
  • Kos keltai
  • Kos keltai

Apie Kos

Kos keltas fortas yra įsikūręs Koso miesto, į šiaurės rytus nuo salos ir yra gyvas ir triukšmingo uosto teikti keltais į daugelį kitų Dodecanese salų. Iš čia yra reguliariai susisiekimas su žemyninės Graikijos ir kitų salų Dodecanese srityje.

Kosas yra antra didžiausia Dodekaneso salų, po Rodą ir yra galinga būti Hipokrato gimtinė. Salos sostinė, taip pat vadinamas Kos, yra populiarus kurortas visiškai su restoranų, barų ir naktinių klubų.

Kos sala žinomas dėl savo gražių kaimų ir paplūdimiai ir yra populiarus atostogų paskirties su turistų iš viso pasaulio.

Keltai į ir iš Kos

"Laive " Blue Star Ferries ", taip pat iš kajutės ir krėslų, įskaitant oro stiliaus sėdynės asortimentas, rasite a la carte restoranas , kavinė, baras, parduotuvės, internetas, bankomatas ir naktinis klubas. Visi Blue Star Ferries "taip pat dabar yra Goody anketa greito maisto restoranų, kurie Graikijos ekvivalentas McDonalds ar Burger King.

Dodekanisos Seaways " teikia oro linijų stiliumi savo fastcraft katamaranų laivams. Kiekvienas laivas turi maisto kioskas parduoda užkandžiai ir gėrimai.

Dodekaneso Skraidymas Delfinai , laivai suteikia patogų sėdėjimo ir panoraminiai langai, leidžia jums mėgautis nuostabiu vaizdu Turkijos pakrantės ir jūros.

kos Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Blue Star Ferries

Akti Kountouriotou, Kos 85300, Greece

Blue Star Ferries

Akti Kountouriotou, Kos 85300, Greece

Dodekanisos Seaways

Akti Miaouli, Kos 85300, Greece

Dodecanese Flying Dolphins

Akti Kountouriotou, Kos 85300, Greece