Korcula keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Keltai iš Korcula plaukti į kitų populiarių uostų srityje, įskaitant Dubrovnikas, Rijeka, sobra, Splitas, ir Stari Grad. Maršrutai visi valdo Jadrolinija keltai. Žemiau galite matyti naujausius informaciją apie maršrutus ir nusileidimo laikus, greta mūsų mažiausių kainų atrankos.

  • Korcula keltai
  • Korcula keltai
  • Korcula keltai

Apie Korcula

Korčulos yra nedidelis uostamiestis ant to paties pavadinimo saloje. Korčulos yra šeštoji pagal dydį sala Adrijos jūroje, įsikūręs prie Kroatijos krantų. Su Jadrolinija keltai galite užsisakyti keltų iš Korcula Dubrovnikas, Rijeka, sobra, Splitas ir Stari Grad.

Korčulos sala labai remiasi žemės ūkiu, ty vynuogių vynuogynų, alyvuogių ir vaisių auginimo, taip pat žvejybai.

Korcula mieste yra viena iš geriausiai išlikusių viduramžių miestų Viduržemio jūros, su didžiule ir žavinga istorija. Sala buvo apgyvendinta 3-iojo amžiaus B.C graikai, tačiau dabar daugiausia gyvena kroatai.

Keltai į ir iš Korcula

Jadrolinija , keltai suteikti patogų apgyvendinimą kajutėse arba liukso. Naktys šokių muzikos galima buvo laive, be kitų žaidimų ir pramogų įvairovė. Taip pat yra turtingas pasirinkimas fantastinis maisto parengtą laive pagal Jadrolinija Head Chef.

Korcula Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Jadrolinija

Port Korèula, , 20260, Korèula, Croatia