Koge keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

"Koge Keltų uostas suteikia pagrindines jungtis į Ronne apie Bornholmo saloje su keltų operatorius Bornholmstrafikken. Žemiau galite rasti naujausias išvykimai sąrašą ir tik iš mūsų geriausius pasiūlymus pasėlių pasiimti.

  • Koge keltai
  • Koge keltai
  • Koge keltai

Apie Koge

"Koge Keltų uostas suteikia pagrindines jungtis į Ronne apie Bornholmo saloje su keltų operatorius Bornholmstrafikken. Jūs galite užsisakyti visas keltai iš Koge su AFerry

Koge yra senas uostas ir vienas iš geriausiai išlikusių viduramžių miestų Roskilde apskritis, Danijoje ir įsikūręs į pietus nuo Kopenhagos rytinėje pakrantėje Zelandijos saloje. Lankytinų vietų Køge yra uosto paminklas, aukštos granito obeliskas guolis jūrų herojai Niels Juel ir Ivar Huitfeldt, gotikinė Šv Mikalojaus bažnyčia, vardus, skirta Šv Mikalojaus, patrona jūrininkų, Danija seniausių namas su data ant jo (1527) ir miesto muziejaus. Muziejus turi vietos kolekcijų ekrane, pavyzdžiui, tradicinių drabužių skaičių.

Keltai į ir iš Koge

BornholmerFærgen neseniai pristatė du naujus laivus, kurie padės teikiant esminę paslaugą keleivių, pašto ir prekių.

Koge uosto įrenginiai

Yra bagažo dėžės tuo Køge perkėlos. Rasite ilgalaikę automobilių priešais terminalą ir tarp Værftsvej ir Køge traukinių stoties (įėjimas iš Værftsvej) srityje.

Kelionė į Koge

"Yra lengva prieiga prie Kopenhagos ir Rødby per greitai Danijos greitkelio sistemą.

Koge geležinkelio stotis siūlo jungtis į Daniją, Kopenhagą kapitalo, o tada toliau į visų didžiųjų miestų Europe.Koge Ferry Port suteikia reguliariai kursuoja autobusai ir taksi.

Koge Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

BornholmerFærgen

Ostre Kajgade 4, 4600 Koge, Denmark , Denmark