Kobee keltai

Kobee
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Kobee keltu į Pietų Korėjoje ir Japonijoje. Kobee naudoja fastcraft povandeniniais laivas sumažinti laiką, keliauja tarp dviejų šalių. AFerry visada turi pigūs kainas Kobee keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Žiūrėkite žemiau naujausias Kobee keltų kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Kobee grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Užsiregistruoti reikia likus mažiausiai 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Kobee Maršrutai

   Apie valdybos Kobee keltais

   Kobee keltai teikia dvi poilsio zonos su atsipalaiduoti lėktuvo krėslų per du aukštus Jums atsipalaiduoti ir mėgautis savo kelionę. Taip pat yra neapmokestinama parduotuvė laive, todėl jūs galite pasinaudoti pigiomis kainomis tarptautiniuose vandenyse.


   Ar naudojate Kobee Busanas Fukuoka keltų maršrutą, arba Fukuoka Busan keltų jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę.

   video

   Kobee YouTube video