Kobe keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

kobe Maršrutai

Įsikūręs ant Chonsas saloje, Kobe yra kosmopolitinis miestas ir vienas iš svarbesnis Japonijos uostus. Jautienos mėsos gaminami Kobe yra laikomas kulinarija visame pasaulyje. Miestas taip pat garsėja savo karštųjų versmių ir mados pramonės, su dviem metinių festivaliuose.

Keltas iš Kobe burės Oita. Šis maršrutas yra valdomas Sunflower Ferry. Žemiau galite matyti naujausius informaciją apie maršrutus ir nusileidimo laikus, greta mūsų mažiausių kainų atrankos.

Specialūs pasiūlymai

  • Kobe keltai
  • Kobe keltai
  • Kobe keltai

Keltai į ir iš Kobe

Keltų Saulėgrąžų siūlo platų laive apgyvendinimo visų kainų intervalus. Pasidalino turistų apgyvendinimo puikiai tinka žygeivių, bet jei jums reikia daugiau privatumo tada privatus apgyvendinimas yra prieinama. Kiekvienas laivas turi grand visuomenės vonios kambarys, kuris yra atviras visiems, ryte arba vakare.

Kobe uosto įrenginiai

Modernus uostas Kobe turi du terminalus, kurie yra tik keleivinių laivų , Abu terminalai turi laipinimo, naudojami susieti laivus į terminalo pastatą, kad užtikrinti saugumą ir komfortą įlaipinant ir išlaipinant keleivius, net lyjant.

Kobe Port yra turizmo informacijos centras, pinigų keitimo skaitiklis ir Postal Service tuo keleivių terminalą.

apie Kobe

"Kobe yra miestas ant Osaka Bay centrinėje Japonijoje ir yra vienas iš Japonijos patraukliausių miestų, ramus kosmopolitinis jaustis. Jis garsėja savo marmuro jautienos ir vaizdingos nustatymas kalnuose aplink uostą. Kobe yra santykinai mažas miestas, todėl lengva gauti aplink ir mėgautis tai kavinės restoranai ir naktinis gyvenimas. Antikvariniai funikulieriai prisijungti Kobe Mount rokko, kuris atsiveria panoraminis vaizdas į uostą ir yra gerai žinomas dėl jo stulbinantis masyvas spalvos rudenį.

kobe Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Sunflower Ferry

1-1, 3-chome Koyocho Higashi, Higashinada-ku, Kobe City, Hyogo Prefecture, Japan