Ko Lanta keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Ko Lanta yra į Krabi provincijos pietuose. Tai yra didelė sala su 6 km pločio ir daugiau kaip 30 km ilgio, 9 paplūdimiai melas iš šiaurės į pietus išilgai saulėlydžio pakrantėje. Jis yra lengvai prieinama keliais ar jūra.

Tai gražus sala su nuostabiu kraštovaizdžiu, fantastinis balto smėlio paplūdimiais. Į pakrantes punktyras su daugiau nei 70 mažų salų ir daug miškų, koralų rifų ir po vandeniu gyvenime.

  • Ko Lanta keltai
  • Ko Lanta keltai
  • Ko Lanta keltai

Kelionė į/iš Lanta Saladan prieplauka

Jei esate pėsčiomis lengviausias būdas keliauti į Lanta salos yra keleiviniu keltu. Į keleiviniai keltai veikti nuo lapkričio ir tik balandžio mėnesį. Tai populiariausias variantas šiuo laikotarpiu. Per ne sezono metu ir po paskutinio keleivinis keltas paliko, vienintelis būdas patekti į salą yra vairuoti. Sezono metu galite gauti tik Lanta Island yra arba per taksi ar mikroautobusais nuo Ao Nang, Krabi miestą ar Trang.

Atkreipkite dėmesį: Nėra tiltas prisijungti Koh Lanta su žemynu, todėl jūs galite tik palikti ar atvykstate saloje per val (apytiksl.) 6 val iki 10 pm, o automobilis keltų paslaugos veikia , Vienintelis būdas palikti po šių valandų yra privatus valtis.

Ko Lanta Saladan prieplauka įrenginiai

Lanta Saladan prieplaukos yra gana mažas. Tuo terminalą galite įsigyti keltų bilietus, jei turite dar nepadarėte ir yra daug užkandžių įrenginių pora nusipirkti truputį kažką savo kelionę. Miesto centras yra ne toli nuo terminalo ir jis buvo prikimštas suvenyrų parduotuvės ir prekystalių, kavinių ir tikrai akcentas yra 20 ar daugiau mediniai jūros gėrybių restoranai, kurie pastatyti ant polių virš vandens, su puikiu vaizdu į paplūdimį.


Taigi, užsisakyti keltu į ir iš Lanta paprastai ir saugiai AFerry!

Apie Ko Lanta

Vienas iš Tailando gražiausių salų, Ko Lanta yra vos ne Tailando Andamanų jūros, į Krabi provincijoje. Su beveik dešimt žavių ir atmosferos paplūdimiai, salos pasižymi ramia jausmas, siūlanti lankytojams galimybę tikrai "atsiplėšti nuo visko". Ko Lanta yra lengvai gastroliavo ant motociklo, todėl paprasta aplankyti koralų kutais paplūdimiai, mangrovės, klinčių atodangas ir atogrąžų miškai.

Lanta Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Phuket Ferry (Liva Group HK Limited)

Moo 1, Saladan, Koh Lanta, Krabi, 81150, Thailand