Klemtu keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Klemtu yra mažas nuotolinio kaimas apgavyste salos Britų Kolumbija, Kanada. Saloje galite išsinuomoti baidarių, Užsakomieji žvejybos valtis ir mėgautis tarp vietinės gyvūnijos ir vaizdingos nuomonėmis žygis. Keltai iš Klemtu eiti į Port Hardy ir Prince Rupert. Galite užsisakyti keltu su AFerry

  • Klemtu keltai
  • Klemtu keltai
  • Klemtu keltai

Apie Klemtu

Klemtu yra kaimas apgavyste salos pakrantės fiordai Britų Kolumbija, Kanada. Klemtu yra Kitasoo genties cimšai, kilęs iš Kitasu Bay, ir KYNOCH Inlet, A Heiltsuk žmonių pogrupyje Xai'xais namo. Vietos legenda byloja, kad Sasquatch (legendinis "Sniego žmogus") buvo pastebėtas saloje, bet šių dienų Klemtu yra geriau žinomas Tai šiek tiek mažiau eterinės laukinių gyvūnų. Klemtu yra viduje Didžiosios Bear Rainforest, didelis platybių pakrantės vidutinio lietaus miške, žinomas dėl jo abudant laukinių gyvūnų. Skirtoji gamtos mylėtojai galėjo pamatyti pilka vilkai, pilkasis lokys, kuprius banginiai, orkų, elniai, Cougars, kalnų ožkų, lašiša, jūros liūtų, jūros ūdros, ir retas, kreminės spalvos kermodo juodasis lokys, arba dvasią pakelti.

Klemtu Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

BC Ferries

Klemtu, Swindle Island, BC V0T 1L0, Canada