Klaipėdos keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Klaipėda Maršrutai

Užsisakykite keltu į Klaipėdą su AFerry. Keltai į Klaipėdą, Lietuvoje, yra iš Vokietijos ir Švedijos. Jūs galite imtis keltu į Klaipėdą iš Karlshamno, Kylio ir Trelleborg.

Klaipėdos Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Klaipėdos valdo DFDS ir TT-Line. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Klaipėdos, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Klaipėdą, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Klaipėdos keltai su DFDS ir TT-Line yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Klaipėdą bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Karlshamn - Klaipeda
(DFDS LISCO)
287 €
 • užsakytas: 2020 m. liepos 15 d., trečiadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 5 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2
Trelleborg - Klaipeda
(TT-Line)
207 €
 • užsakytas: 2020 m. liepos 18 d., šeštadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugpjūčio 9 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2
Kiel - Klaipeda
(DFDS LISCO)
208 €
 • užsakytas: 2020 m. liepos 13 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugpjūčio 15 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1

Specialūs pasiūlymai

 • Klaipėdos keltai
 • Klaipėdos keltai
 • Klaipėdos keltai

Apie Klaipėdą

"Klaipėda yra trečias pagal dydį miestas Lietuvoje, bet ir yra tik uostamiesčio, tai buvo įsiveržė įvairių kultūrų, pavyzdžiui, kuršių, vokiečių ir praeityje lyvių. Tai lėmė Klaipėdos neveikiami visų šių kultūrų ir plėtoti į intriguojančiai etninės ir daugiakultūrinio miesto.

Klaipėda yra santykinai mažas miestas ir dauguma jos gyventojų sudaro iš darbo klasės žmonių. Yra labai nedaug pažintinės vietų Klaipėdoje bet kas mažai yra tikrai bus praturtinti savo patirtį. Kai kurie iš lankytinų vietų būtų Marijos ir Šv Jono bažnyčios, dramos teatras pastatytas 1857 ir Mažvydo skulptūrų parkas su daugiau nei 180 egzotiškos meno kūrinių paminėti keletą.

Galite rasti puikių pigesnių ir suvenyrai Senajame miesto dalyse ir ON Teatro aikštė rinkose.

Keltai į ir iš Klaipėdos

DFDS LISCO , veikiantis pilnai įrengta kruizinių laivų šiais maršrutais, kurie siūlo maksimalų komfortą, o laive. Šie laivai pasiūlyti platų įrenginių, kurie apima erdvūs ir prabangūs Nameliai, restoranų ir barų laive, vaikų žaidimų aikštelės ir pareiga nemokamai apsipirkti laive.

Klaipėdos uostas

Klaipėda yra įsikūręs Lietuvoje rytinėje Baltijos jūros ir yra tik keltų uosto Lietuvoje, yra keletas keltais į Vokietiją ir Švediją kiekvieną savaitę nuo Klaipėdos keltų uosto. Gilus vanduo uostas Klaipėdoje yra taikliai tinka apgyvendinti didelius kruizinius ir krovinių laivai ir todėl Uosto direkcija buvo suteikta eiti į priekį toliau plėtoti kruizinių laivų terminalo sutalpinti vis daugiau keleivių, einančios per Klaipėdos keltų uosto kiekvienais metais. Visi Klaipėdos keltai galima užsisakyti per AFerry

Klaipėdos uosto infrastruktūra

Klaipėdos keltų uosto siūlo platų įrenginių per keleivinių keltų terminalo, pavyzdžiui, restoranų ir barų, suvenyrų parduotuvės, Biuro de kaita, bankomatas, interneto kavinė ir taksi paslaugos. Paštas, taksofonų ir viešbučiai yra netoli keltų terminalo.

Keleivių ir kruizinis terminalas Klaipėdoje vyksta didžiulis veido liftas, kuris turėtų būti baigtas 2011 m teikti modernias ir kokybiškas paslaugas visiems keleiviams, einančios per uostą.

Klaipėda Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

DFDS LISCO

Central Klaipeda Terminal (CKT), Baltijos ave.40, LT-93239 Klaipeda, Lithuania