Klaipėdos kad Trelleborg Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 5 perėjimų per savaitę
    16 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Apie Klaipėdą

"Klaipėda yra trečias pagal dydį miestas Lietuvoje, bet ir yra tik uostamiesčio, tai buvo įsiveržė įvairių kultūrų, pavyzdžiui, kuršių, vokiečių ir praeityje lyvių. Tai lėmė Klaipėdos neveikiami visų šių kultūrų ir plėtoti į intriguojančiai etninės ir daugiakultūrinio miesto.

Klaipėda yra santykinai mažas miestas ir dauguma jos gyventojų sudaro iš darbo klasės žmonių. Yra labai nedaug pažintinės vietų Klaipėdoje bet kas mažai yra tikrai bus praturtinti savo patirtį. Kai kurie iš lankytinų vietų būtų Marijos ir Šv Jono bažnyčios, dramos teatras pastatytas 1857 ir Mažvydo skulptūrų parkas su daugiau nei 180 egzotiškos meno kūrinių paminėti keletą.

Galite rasti puikių pigesnių ir suvenyrai Senajame miesto dalyse ir ON Teatro aikštė rinkose.


Apie Trelleborg

10-ojo amžiaus, Trelleborg buvo užkariauta Danijos vikingų. Vėliau jis buvo talentingas Danijos Karališkosios šeimos į Švedijos princo Valdemar kaip vestuvių dovana bet vėliau buvo susigrąžinami iš danų ir vyko jų, kol jie prarado Skåne County visumą į švedų į 1658 karo.

Trelleborg tapo svarbiu prekybos miestelis viduramžių laikotarpio vokiečių prekybininkai ateina į prekybos silkių žuvis, kurios yra rasti gausiai vandenyse aplink Trelleborg ir jo vietą pietinėje Švedijos tapo dar prieinamesnė.

Trelleborg pasigirti mylių smėlio paplūdimiai ir vaizdingų vietų. Kai kurie iš įdomių vietų aplankyti yra Trelleborg žiedas tvirtovė pastatyta danų vikingai aplink 10-ojo amžiaus, akmens megalitinių kapų, muziejų ir viliojantis amatų parduotuvėse, Trelleborg muziejus ir Blå HUSET, gerai išsilaikęs tradicinės sode.


gauti geriausią kainą už savo Klaipėdos į Trelleborg keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Klaipėdos į Trelleborg. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Klaipėdos į Trelleborg maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus dėl Klaipėdos į Trelleborg keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Klaipėdos kad Trelleborg yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .