Klaipėda į Karlshamno keltu

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 7 perėjimų per savaitę
    13 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Klaipėdos į Karlshamną keltas jungia Lietuvą su Švedija ir valdo DFDS. Geriausia kaina rasti mūsų klientams už Klaipėdos į Karlshamną neseniai £ 523

.

Užsakyti Klaipėda į Karlshamno keltu šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Klaipėdoje. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikas Klaipėdos į Karlshamną

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti nuo Klaipėdos Karlshamno maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Klaipėdą su Karlshamno, todėl jūs turite išsamų vaizdą darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Klaipėdos į Karlshamną keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Klaipėdos į Karlshamną maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Klaipėdos į Karlshamną keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Klaipėdos į Karlshamną keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Klaipėdos į Karlshamną. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Klaipėdos į Karlshamno maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus dėl Klaipėdos į Karlshamno keltai. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Klaipėdos į Karlshamną yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Klaipėdą

"Klaipėda yra trečias pagal dydį miestas Lietuvoje, bet ir yra tik uostamiesčio, tai buvo įsiveržė įvairių kultūrų, pavyzdžiui, kuršių, vokiečių ir praeityje lyvių. Tai lėmė Klaipėdos neveikiami visų šių kultūrų ir plėtoti į intriguojančiai etninės ir daugiakultūrinio miesto.

Klaipėda yra santykinai mažas miestas ir dauguma jos gyventojų sudaro iš darbo klasės žmonių. Yra labai nedaug pažintinės vietų Klaipėdoje bet kas mažai yra tikrai bus praturtinti savo patirtį. Kai kurie iš lankytinų vietų būtų Marijos ir Šv Jono bažnyčios, dramos teatras pastatytas 1857 ir Mažvydo skulptūrų parkas su daugiau nei 180 egzotiškos meno kūrinių paminėti keletą.

Galite rasti puikių pigesnių ir suvenyrai Senajame miesto dalyse ir ON Teatro aikštė rinkose.

Apie Karlshamno

Karlshamnas iš pradžių buvo skirtas būti tamsiai bazė karaliaus Karlo tačiau vėliau buvo nuspręsta, kad Karlskronos būtų geresnis pasirinkimas ir todėl Karlshamnas buvo palikta rūpintis pats, kurioje buvo priimtas į įvairias prekiauja mieste, pavyzdžiui, gamybos alkoholinių gėrimų, punsch, uostomasis tabakas.

Istorija ir architektūra Karlshamn yra gerai išsaugotas ir vizito į senąją punsch gamykloje, sidabro kalvė, meno galerijos, spausdintuvas dirbtuvės, kur daug kortų žaidimai yra atspausdintas, nes 1800-aisiais ir pardavėjo namų pateksite Atgal laiku.

Kai kurie kiti įdomių vietų aplankyti yra Karinio jūrų laivyno muziejus miesto centre, Karl Gustav bažnyčia ir Švedijos geriausių antikvariniai prekybos namai įsikūręs Skottsbergska sode. Karlsham senas uostas įsikūręs prie upės Mieån taip pat verta aplankyti.