Kitakyushu keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Istorinis miesto Kitakyushu, įsikūręs Fukuoka prefektūroje, Kiūšiū, o iš tikrųjų tik įkurta 1963 yra aplink senovės feodalinės miesto Kokura ir atstovauja penkių miestų susijungimas. Miestas turi apie milijoną gyventojų populiaciją ir turi didesnį plotą nei pati Fukuoka. Su keltu iš Tokijo ar Tokushima, šį nuostabų miestą galima lengvai būti jūsų maršrutą.

Žemiau galite rasti visus Kitakyushu keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

  • Kitakyushu keltai
  • Kitakyushu keltai
  • Kitakyushu keltai

Keltai į ir iš Kitakyushu

"Vandenynas" Tokyu " turi modernią parką standartinių ir laisvalaikio keltais siūlančios visi patogumai, jums kada nors reikės ramiam kelionei, įskaitant patogios kajutės. Šie keltai gali gabenti iki 401 keleivių ir 75 automobilių.

Kitakyushu Port

Modernus ir efektyvus uosto istoriniame mieste Kitakyushu yra lengva rasti ir gerai prijungtas keliais ir viešuoju transportu. Turėtumėte patirti jokių sunkumų Šiuo uostus, ar jūsų kelionė prasideda arba baigiasi čia. Keltai į ir iš uosto Kitakyushu gali būti kalė internete ir anglų, naudojant AFerry.

Žemiau galite rasti visus Kitakyushu keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

Kitakyushu uosto įrenginių

"Būdamas modernus uostas aptarnauja didelį miestą, rasite Kitakyushu uostas yra įrengta su visais paslaugos, kurios būtų galima tikėtis. Tai apima tualetai, laukimo zonoje ir pardavimo automatai įvairių užkandžių ir šalti gėrimai.

Kelionė į Kitakyushu uosto

automobiliu nuo Fukuokos Kyushu
Jei leistis IC Shinmoji Kyushu Expressway, pasukti į dešinę ties išėjimo signalu, prefektūros kelių Nr 71 ir tada eiti tiesiai apie 700 metrų.
Nemokama Pasukite kairėn ties tada susikirtimas laukas eiti tiesiai už 200m nuo prefektūros kelių Nr 25.
Pasukite dešinėn ties sankirtos į šiaurę nuo Shinmoji uosto įėjimo. Eiti tiesiai apie 700m. Po Shinmojikita sankirtoje, pasukite į dešinę per pirmąjį susikirtimo. Terminalas yra šalia Hankyu-keltu.

automobiliu nuo Hirosima, Yamaguchi, Čiūgoku Skubaus arba Sanyo Skubaus
Dėl IC moji Kyushu, pasukite į kairę sankryžoje po keliu link Bendra tarp Moži tada pasukite į kairę sankryžoje Kurokawa. Eiti tiesiai apie 4km nuo prefektūros kelyje Route 25.
Pasukite kairėn sankryžoje į šiaurę nuo uosto vartų Shinmoji. Grynas apie 700m. Po to, kai tiesiai-chome susikirtimo Shinmojikita, pasukti į dešinę Pirmoje sankryžoje.
Terminalas yra šalia Hankyu-keltu.
Atkreipkite dėmesį, kad jūs negalėsite naudoti Exit "IC Shinmoji" Atvykstant iš Hirosimos Yamaguchi. Prašome naudoti IC moji.

Traukiniu iš JR moji stoties "
Atkreipkite dėmesį, kad stoties arčiausiai uosto pavadinimas yra JR Moži stotis, o ne JR Moži Kou stotis.

Yra tiesioginis autobusas nuo stoties iki keltų terminalo. Jis išvyksta 70 minučių iki kelto išvykimo laiko. Jei norite naudoti šią paslaugą, kreipkitės stoties personalą į bilietų barjerą.

Apie Kitakyushu

Kitakyushu yra šiauriausias miestas Japonijos Kyushu sala. Miestas buvo įkurtas 1963 metais su penkių nepriklausomų miestų susijungimo: Kokura, Moji, Yahata, Tobata ir Wakamatsu. Iš pradžių pastatytas 1602, Kokura pilis apsupta Katsuyama parkas, žinomas dėl savo pavasarį vyšnių žiedų. Head Riverwalk Kitakyushu Mall kai "Mažmeninė terapija" ar žingsnis atgal laiku su senovinių lokomotyvų rodomi ne Kyushu Geležinkelio istorijos muziejus.

Kitakyushu Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Ocean Tokyu Ferry

800-0113, 1-chome district number 12, Shinmojikita Moji Kitakyushu, Japan