Kirkwall keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Užsisakykite keltu į Kirkwall su AFerry. Keltai į Kirkwall, į Orkney, galima gauti iš Škotijos ir Šetlando. Jūs galite imtis keltu į Kirkwall iš Aberdynas ir Lerviko.

Kirkwall Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Kirkwall valdo NorthLink. Kai ieškote keltu į Kirkwall, visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Kirkwall keltai su NorthLink yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Kirkwall bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Kirkwall keltai
  • Kirkwall keltai
  • Kirkwall keltai

Apie Kirkwall

Kirkwall, keltų terminalas yra yra Orknio salos, iš kurių į Kirkwall miestas yra sostinė. Norėdami sužinoti daugiau apie istorinį miesto aplankyti savo du muziejai, The Tankerness namas-muziejus, kuriame yra elementų vietos istorinę reikšmę, o Belaidis muziejus, kuris susijęs su radijo ir įrašytos garso istorijoje.

Dar vienas pagrindinis įvykis kasmet vyksta Kalėdų ir Naujųjų metų yra BA Žaidimo tradiciniais futbolo žaidimų tarp Uppies ir Doonies pavyzdys.

Keltai į ir iš Kirkwall

Kiekvieną NorthLink , keltas suteikia erdvus holas sritis, barai, vaikų žaidimų aikštelės ir patogus vonios kabinas. Be to, jūs taip pat rasite modernų kiną, rodančią naujausius spaudai ilgesniais maršrutais. NorthLink prekės ženklo naujų state-of-the-art laivai nuves jus per atradimų į Orknio ir Shetland.The NorthLink salų reisą a la carte ir savitarnos restoranai taip pat siūlome platų meniu, featuring vietinę produkciją.

Kirkwall Port

Kirkwall, keltų terminalas yra yra Orknio salos, iš kurių į Kirkwall miestas yra sostinė. Norėdami sužinoti daugiau apie istorinį miesto aplankyti savo du muziejai, The Tankerness namas-muziejus, kuriame yra elementų vietos istorinę reikšmę, o Belaidis muziejus, kuris susijęs su radijo ir įrašytos garso istorijoje. Kitas pagrindinis renginys kiekvienais metais vyksta Kalėdų ir Naujųjų metų yra BA Žaidimo tradiciniais futbolo žaidimų tarp Uppies ir Doonies pavyzdys.

Kirkwall, uosto įrenginiai

Kirkwall, keltų uosto patogumai taksofono, karšto ir šalto gėrimų automatai, liftas, neįgaliesiems ir neįgaliųjų tualetas.

Ilgalaikis automobilių stovėjimo aikštelė įrenginiai yra prieinami apie 200m nuo Kirkwall Ferry Port terminalo.

Kelionė į Kirkwall

Kirkwall, keltų terminalas yra 2-3 mylių nuo Kirkwall centre, vieną kartą Kirkwall sekite ženklus keltų uosto. Kirkwall, Autobusų stotis yra netoli Kirkwall centre. NorthLink Ferries "tada veikti autobusu tarp autobusų stoties ir Kirkwall Ferry Port.

Jūs rasite visas naujausias išvykimo ir buriavimo kartus žemiau greta mūsų geriausiomis kainomis sąrašą.

Kirkwall Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

NorthLink

The Pier,Kirkwall, KW15 1HU, Orkney Islands