kyšulio keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

kyšulio pusiasalis turi keturis keltų uostus. Tarbertas Loch Fyne yra link regione Šiaurės ir nuorodos kyšulio iki Argailas ir Bjutas per Portavadie, taupyti laiką ir mylių vairuoti ir Lochranza apie Arran saloje. Kennacraigas yra trumpas kelio automobiliu nuo Tarbert Loch FYNE ir suteikia jungtis prie Islay per uostą Ellen Port Askaig. Tayinloan slypi vakarinės pakrantės kyšulio ir suteikia jungtis prie Gigha Isle.

Claonaig yra rytinėje pakrantėje kyšulio, suteikiant prieigą prie Lochranza apie Arran saloje. Campbeltown taip pat rytinėje pakrantėje, bet daug toliau į pietus, o taip pat suteikia jungtis į of Arran saloje per iš Brodick uostą, taip pat paslaugas Ardrossan netoli Glazgas žemyninėje Škotijos. Dėl žemės kiaušinius, keltų paslaugos gali sumažinti kelionės kartus kyšulio žymiai.

Jūs galite užsisakyti keltų nuo kyšulio paprastai ir lengvai AFerry. Norėdami gauti geresnį supratimą apie turimų paslaugų spektrą, prašome pažvelgti išvykimams lenta žemiau.

  • kyšulio keltai
  • kyšulio keltai
  • kyšulio keltai

Keltai į ir iš kyšulio

Kaledonijos MacBrayne (CalMac ) keltai a> , veikia daug įvairių laivų. Jei kelionės laikas yra trumpas, įrenginiai gali būti ribotas. Priešingu atveju, yra visiškai asortimentą, įskaitant maitinimo įstaigų ir teritorijų mėgautis karšto arba šalto gėrimo arba užsiimti suvenyrų parduotuvės vietoje.


Tarbertas Loch FYNE uosto įrenginiai

Tarbertas Loch Fyne uostas yra čiuožynė ir įrenginiai yra ribojamas automobilių stovėjimo aikštelė gali prisitaikyti prie 12 Automobiliai, kur automobilių stovėjimo aikštelė yra nemokama. Gyvenvietės centre yra maždaug pusė mylios, kur rasite spaudos kioskas ir bankomatas. Į A83 veikia nuo Tarbet Loch Lomond visą kelią žemyn į Campbeltown, atsižvelgiant į kyšulio pusiasalio pietuose. Tarbertas Loch Fyne įsikūręs A83 maždaug 60 mylių nuo Tarbet ir 40 mylių nuo Campbeltown.


Kennacraigas uosto įrenginiai

Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė yra prieinami iki 150 automobilių, esančio šone ir gale terminalą. Yra nedidelis terminalo pastatas, teikiant arbatos ir kavos, gėrimų ir bankomatais ir tualetui patalpomis. Artimiausia maisto prekių parduotuvė ir naujienos agentas yra 5 mylių nuo uosto. Įsikūręs tik 5 mylių į pietvakarius nuo Tarbert Loch FYNE, Kennacraigas gali būti atvertas naudojant pagrindinį A83 keliu, kad tekėtų kyšulio pusiasalis.


Claonaig uosto įrenginiai

Claonaig keltų terminalas yra nedidelis automobilių stovėjimo aikštelė ir autobusų pastogės autobusu Tarbert Loch FYNE. Artimiausi patogumų yra įsikūręs 10 mylių Tarbert Loch FYNE. Claonaig gali būti pasiekiamas iš Tarbert naudojant A83 ir B8001 kelius.


Tayinloan uosto įrenginiai

Nemokama automobilių stovėjimo aikštelę už maždaug 20 automobilių uostą. Netoliese tualetas yra numatyta ir yra arbatinė tarnauja karšti ir šalti gėrimai ir užkandžiai. Pagrindinis A83 kelių eina per Tayinloan.


Campbeltown uosto įrenginiai

maža automobilių stovėjimo uoste gali tilpti iki 6 automobiliai. Yra nedidelis terminalo pastatas, teikiant arbatos ir kavos, gėrimų ir bankomatais ir tualetui patalpomis. Miesto centras yra vos 300 metrų su visais patogumais jums reikia. A83 veda į Campbeltown miesto centro. Kartą Campbeltown, uostas yra aiškiai pažymėtos.


Apie kyšulio

kyšulio yra žinomas kaip , Škotijos tik žemyninėje sala, , nes žemės gulėjo daro regionas sunku gauti automobiliu vien , Keltų paslaugos padaryti kyšulio prieinama ir galima užsisakyti su AFerry.

kyšulio yra žinomas dėl tradicijų vietinės gamybos maisto, ir vietoje pagaminto viskio. Pasirinkite iš fantastiškų restoranų ir barų skaičius ir galite paragauti abu!

kyšulio yra vienas iš Škotijos didžiausių pėsčiųjų srityse, įskaitant puikus miškas vaikšto su puikus iškylą vaikšto. Šie takai yra taip pat idealiai tinka dviratininkams.

Golfo žaidėjai ras puikų pasirinkimą golfo aikštynų kyšulio regione, su penkių unikalių ir įvairių kursų pasirinkti iš. Kiekvienas kursas yra tinkama kaina ir palaimingai tyli.

Su tiek daug pamatyti ir nuveikti šioje gražioje pusiasalio, kodėl gi ne užsisakyti keltu į kyšulio paprastai ir saugiai AFerry. šiandien?