Kimolos keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kimolos Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Kimolos su AFerry. Jūs galite naudoti Kimolos imtis keltai aplink Kikladų ir į Graikiją. Buities paslaugos Cyclades yra iš Kimolos Ios, Kythnos ir Santorini, o keltai atokiau nuo Kikladų plaukti į Pirėjo.

Kimolos Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Kimolos valdo Egėjo greičio geležinkelio linijose ir Zante keltais. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Kimolos, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Kimolos, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Kimolos keltai su Egėjo greičio geležinkelio linijose ir Zante Ferries yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Kimolos bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Kimolos keltai
  • Kimolos keltai
  • Kimolos keltai

Apie Kimolos

Kimolos suteikia rami vieta poilsiui su ramioje barų ir tavernų tiekiantis tradicinius graikų maistą Chora ir palei uostą. Picos vadinamas "Ladenia" veislės yra Kimolos specialybė, kuri yra tikrai verta pabandyti.

Kimolos yra vulkaninės kalnų sala su daug baltos uolos, kvapą gniaužiančių peizažų, gamtos urvas ir nuošalesnėse smėlio paplūdimiai. Salų ekonomika priklauso nuo kreidos ir žvejyba eksportui į tam tikru mastu.

Turizmas nėra taip plėtojama Kimolos kaip ir Graikijos salų poilsio ir todėl tai yra pabėgimas vieta tiems, kurie nori ramybės ir tylos.

Keltai į ir iš Kimolos

Anek s , parko 11 nuostabių šiuolaikinių oro kondicionieriumi laivų visų siūlome visą spektrą įrenginių laive. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Linijos Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą.

Egėjo greičio geležinkelio linijose ", moderni oro kondicionieriumi laivynas greitųjų laivų pasiūlyti platų įrenginių. Galite pasirinkti vieną verslą arba ekonominės klasės sėdėjimo ir jų laivai ateiti su kava ir užkandžiai barų, parduotuvių ir interneto prieiga.

Zante Keltai , veikia trys tradicinių keltų, visi pilnai įrengtas su modernia įranga. Atsipalaiduokite bare, imtis taikikliai ant denio ar tiesiog pailsėti aviakompanijos stiliaus vietų.

Kimolos Port

Kimolos keltų uosto įsikūręs pietvakarių galo Kikladų salų Egėjo jūroje. Kimolos gavo savo pavadinimą iš "Kimolia" (kreida) gausa rasti saloje. Kimolos yra mažiau žinomas Graikijos sala, nei netoliese Milos ir Rodo salas. Kimolos turi vos 37 kvadratinių kilometrų plotą. Jūs galite užsisakyti visas keltai iš Kimolos su AFerry.

Kimolos Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Aegean Speed Lines

Psathi, Kimolos, , Greece

Hellenic Seaways

Psathi, Kimolos, , Greece

Sea Jets

Psathi, Kimolos, , Greece

Zante Ferries

Psathi, Kimolos, , Greece