Kyllini keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kyllini Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Kyllini su AFerry. Keltai į Kyllini, Graikijoje, yra iš Jonijos salų. Jūs galite imtis keltu į Kyllini iš Kefalonia/Poros ir Zante.

Kyllini Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Kyllini valdo Kefalonian Linijos ir Levante keltai. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Kyllini, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Kyllini, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Kyllini keltai su Kefalonian linijas ir Levante keltai yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Kyllini bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Kyllini keltai
  • Kyllini keltai
  • Kyllini keltai

Apie Killini

Kyllini yra vartai į žemyninę Graikiją Zakynthos ir Cefalonia, tačiau tai yra tai savo paskirties, su daug padaryti tiek turistams, tiek vietiniams gyventojams. Kartą mažas uostas buvo sukurta per pastaruosius metus tapo didelio ir darbštus ryšys tarp Jonijos salų ir žemyninės Graikijos.

Kyllini yra błogosławiony su 11km nuo balto smėlio paplūdimiai, ir tradiciškai Graikijos kalvų alyvmedžių. Aiškūs vandenys Jonijos jūra padaryti už tobulos dienos iš saulės vonių ir maudynių.

Ar norite atsipalaiduoti ant paplūdimio, išbandykite vietoje auginamos vaisių ir daržovių ar pasimėgauti atpalaiduojančiais paplaukioti skaidrumo vandenyse galite tai padaryti visus ir daugiau Kyllini.

Keltai į ir iš Kyllini

Jonijos Keltai " siūlo daug maršrutų aplink Jonijos salų, įskaitant Killini į Argostolis. Bendrovė taip pat veikia keltai į kitus uostus apie Cefalonia, Lixuria ir Poros saloje. Jonijos keltai pasiūlyti prabangius įrenginius laive ir kajutes, kad jūsų kelionė dar labiau atsipalaiduoti.

Kefalonian Linijos " Paleidžiama paslaugas visame Jonijos salos, į Poros, Sami, Ithaca uostuose ir Zakynthos. Laive rasite daug maisto ir gėrimų įvairovė tarnavo barų, ir dideli atviros deniai mėgautis vaizdais ir jūros vėjas.

"Levante keltai , veikia trijų parką laivai; Fior di Levante ", Marė di Levante" ir Speedrunner III ,. Kiekvienas laivas visiškai oro kondicionieriai ir patogios holai su televizoriais ir wifi, lauko krėslų ir užkandžių baras, kuriame maisto ir gaiviųjų gėrimų.

Kyllini Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Kefalonian Lines

Kyllini Ferry Terminal, Kastro, Killini 27068, Greece

Levante Ferries

Kyllini Ferry Terminal, Kastro, Killini 27068, Greece