Kylis keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kylis Maršrutai

Užsisakykite keltu į Kylį su AFerry. Keltai į Kylį Vokietijoje, yra iš Lietuvos, Norvegijos ir Švedijos. Jūs galite imtis keltu į Kylį iš Geteborgo, Klaipėdoje ir Osle.

Kylis keltų bendrovių

Keltai į ir iš Kylio valdo Color Line, DFDS ir "Stena Line. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Kylio, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Kylį, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat parodyti jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Rostock, Sassnitz ir Travemiundėje padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Kylis keltus su Color Line, DFDS ir "Stena Line yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Kylį bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Kylis keltai
  • Kylis keltai
  • Kylis keltai

Apie Kylio

Kylis keltų terminalas yra įsikūręs Kylio fiordo galvos dėl Kylio įlankoje į pietryčius kampe Baltijos jūros ir yra vienas iš pačių įvairiausių uostuose prie Baltijos jūros. Jo palanki geografinė padėtis, giliavandenio uosto įrenginiai ir jos tiesioginis prijungimas prie vidaus vandenų kelių, geležinkelių ir kelių tinklą daro Kylis uosto vienodai patrauklus krovos ir keleivių.

Su daugiau nei 50 suplanuotų keltų reisų per savaitę, Kylis keltų terminalas yra labai tankus tinklas reguliaraus eismo beveik kiekvieną uosto paskirties Baltijos regione. Dėka ateitį uostų politikos ir nuolatinės investicijos, Kylis keltų uosto tapo tarptautinės reikšmės centru. Jūs galite užsisakyti visas Kylis keltus per AFerry.

Keltai į ir iš Kylio

Color Line eksploatuoja šešis modernius laivus, įskaitant kruizinių laivų, didelės spartos keleivinis keltas ir krovininis laivas. Laive rasite visus restoranais karštą maistą ir užkandžius, taip pat didelius neapmokestinamų parduotuvių su platų prekių kategorijas.

DFDS LISCO , veikiantis pilnai įrengta kruizinių laivų šiais maršrutais, kurie siūlo maksimalų komfortą, o laive. Šie laivai pasiūlyti platų įrenginių, kurie apima erdvūs ir prabangūs Nameliai, restoranų ir barų laive, vaikų žaidimų aikštelės ir pareiga nemokamai apsipirkti laive.

"Stena Line" laivai turi daugybę patogumų, įskaitant holai, žaidimo aikštelių, parduotuvių, Wi-Fi prieigos, barų, kavinių ir restoranų, taip pat jaukūs en-suite kajutės pasirinkimas.

Kylis uosto įrenginiai

Kylis keltų uosto yra įvairių šiuolaikinių terminalus keleivinių keltų ir kruizinių keltais. Norwegenkai ir Schwedenkai (įsk. Bollhörnkai-Nord ") yra du terminalai aptarnauja Kylio į Geteborgo ir Oslo maršrutais.

  • Norwegenkai terminalas yra laikoma viena iš geriausių terminalų Vokietijos pakrantėje. Šis terminalas aptarnauja Color Line laivai, siūlantys Daily Service tarp Kylio ir Osle. Šis terminalas turi gebėjimą turėti apie 2500 keleivių ir turi pirmuosius keleivių patogumui ir malonumui viešbutis.
  • Schwedenkai (įsk. Bollhörnkai-Nord ") yra vakarinėje krante Kylis Fjord netoli miesto centro. Stena Line "valdo" Daily Service "iš Kylio į Gėteburgas iš čia.
  • DFDS LISCO keltai išvyks iš Kylio Ostuferhafen. Visos keleivių terminalų yra netoli miesto centro ir yra tarp terminalų ir geležinkelių jungtys iš visur kartu su automobilių stovėjimo aikštele už visus terminalus.

Kelionė į Kylio uostą

automobiliu pervežimas galvutė Kylio per A7/A215 (Hamburgas - Kylis Highway) ir sekite ženklus į reikiamą terminalą. Sekite kelio ženklus "Fähre" ir vėliau "Norwegenkai" arba "Fähre Oslo" patekti į Norwegenkai terminalo ir sekite ženklus į "Fähre" ir vėliau "Schwedenkai" arba "Fähre Göteborg" patekti į Schwedenkai terminalą.

Traukiniu ,
Kylis traukinių stotis turi tiesioginį ryšį su Vokietijos geležinkeliais tinklas. Tada vos kelios minutės kelio pėsčiomis per Hörnbrücke pėsčiųjų tiltas į terminalus. Nuo miesto centro, tai tik nuo 5 iki 10 minučių pėsčiomis prie gnybtų.

Kylis Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Color Line

Norwegenkai, Kiel-Gaarden, 24143, Germany

DFDS LISCO

Ostuferhafen 15, 24149 Kiel, Germany

Stena Line

Stena Line Scandinavia AB, Schwedenkai 1, D-24103, Germany