Ketchikan keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Ketchikan yra nedidelis miestas Aliaskoje žinomas turizmo ir verslinei žvejybai. Jis pavadintas po Ketchikan upės, kuri teka per miestą. Keltai iš Ketchikan teikti paslaugas Prince Rupert Kanadoje, Wrangell toliau į šiaurę Aliaskoje ir Bellingham Vašingtone. Galite užsisakyti Ketchikan keltu su AFerry.

  • Ketchikan keltai
  • Ketchikan keltai
  • Ketchikan keltai

Apie Ketchikan

Ketchikan yra pietryčių miesto Aliaskoje, įsikūręs ant Revillagigedo Island į Ketchikan Gateway Borough of Aliaska, Jungtinės Valstijos. Ketchikan gavo savo vardą iš Ketchikan Creek, kuri teka per miestą, ištuštinti į Tongass Siaurumų trumpą atstumą į pietryčius nuo jo centro. Tlinkitai vietiniai naudojamas Ketchikan Creek kaip vasaros Fish Camp prieš miestas buvo įkurtas Mike Martin 1885. Iš Ketchikan ekonomika yra padalinta tarp turizmo, valdžios paslaugų ir komercinė žvejyba. Per pastaruosius vyriausybės pareigūno praminė Ketchikan kaip "Lašišos sostinė pasaulyje". Iš celiuliozės naudoti derliaus nuėmimo iki daugiausia ekonomikos prisideda iki 1997, kai Ketchikan plaušiena Įmonės plaušienos gamyklos uždarytos. Tai buvo daugiausia dėl to, kad 1990 m akto, kur medienos ruoša buvo sumažintas nacionalinės miške.

Vienas iš populiariausių pramogų yra rūkas fiorduose nacionalinis paminklas, kuris yra maždaug 40 mylių į rytus nuo Ketchikan, apimanti 2,294,343 akrų iš Tongass National Forest. Kitos lankytinos objektai yra didžiausia pasaulyje kolekcija stovi Totem Poles, rasti visoje Ketchikan miestas. Ketchikan net turi Totem paveldo centras!

Ketchikan Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Alaska Marine Highway System

2933 Tongass Ave, Ketchikan, AK 99901, United States