Kennacraigas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Kennacraigas yra mažas kaimelis ant kyšulio pusiasalio ir daug, vartai į Islay. Keltai iš Kenncraig plaukti į Port Ellen Port Askaig. Žemiau galite matyti keltų tvarkaraščius visų maršrutų į ir iš Kennacraigas ir geriausių kainų mūsų klientai rasti neseniai atrankos.

  • Kennacraigas keltai
  • Kennacraigas keltai
  • Kennacraigas keltai

Kennacraigas Keltų uostas Įranga

Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė yra prieinami iki 150 automobilių, esančio šone ir gale terminalą. Yra nedidelis terminalo pastatas, teikiant arbatos ir kavos, gėrimų ir bankomatais ir tualetui patalpomis. Artimiausia maisto prekių parduotuvė ir naujienos agentas yra 5 mylių nuo uosto.


Kelionė į Kennacraig

Automobiliu
Kennacraigas yra 5 mylių į pietvakarius nuo Tarbert. Kennacraigas gali būti atvertas naudojant pagrindinį A83 keliu, kad tekėtų kyšulio pusiasalis.

Autobusu
yra autobusų stotelė į keltų terminalą, ir jis yra įteiktas dienos Campbeltown/Glasgow paslauga.


Apie Kennacraigas

Kennacraigas yra mažas kaimelis ir daugiausia naudojamas patekimo į Islay saloje, per Port Ellen Port Askaig. Artimiausias miestas yra Tarbertas Loch Fyne kur rasite visus patogumus ir fantastiškų restoranų.

Kennacraigas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Caledonian MacBrayne

The Ferry Terminal, Whitehouse, By Tarbert, Argyll, PA29 6YF, Scotland