Kefalonia / Poros keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kefalonia/Poros Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Kefalonia/Poros su AFerry. Keltai į Kefalonia/Poros, Jonijos salos, yra prieinami iš Graikijos. Jūs galite imtis keltu į Kefalonia/Poros iš Kyllini.

Kefalonia/Poros Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Kefalonia/Poros valdo Kefalonian Linijos ir Levante keltai. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Kefalonia/Poros, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Kefalonia/Poros, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Kefalonia/Poros keltai su Kefalonian Linijos ir Levante keltai yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Kefalonia/Poros bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Kefalonia / Poros keltai
  • Kefalonia / Poros keltai
  • Kefalonia / Poros keltai

Apie Kefalonia/Poros

"Poros yra uosto miestas nedidelis, saugomos įlankoje dėl Jonijos salos Kefalonia (arba Cephalonia) Vakarų Graikijoje, neturi būti painiojama su Saroniku saloje Poros. Kefalonia, kurio kalnai, pušų miškai ir smėlėti paplūdimiai apibūdinti salos kraštovaizdį, yra laikomas vienu iš gražiausių Graikijos salų. Šiuolaikiniai istorikai įtariate, kad Kefalonia yra tikroji namų Ulysses iš Ithica o ne mažesni sala, neša savo vardą šiandien. Kefalonia saloje yra filmo versijoje "Captain Corelli anketa mandolina" namo ir turi daug šeimos draugiškas paplūdimiai, kurie paprastai nėra perpildytos nepaisant salos populiarumas. Nors daugelis iš Kefalonia gyvenviečių buvo sunaikinta žemės drebėjimo 1953 metais, vis dar yra daug vietų skaičius saloje šiandien, įskaitant mozaikos grindys Romos vila Skala, Venecijos pilies Assos, urvas, griuvėsiai, senas vynuogynų ir sodrus kalnų peizažai, kurie yra magnetas aktyvios keliautojas.

Kefalonia/Poros keltų uosto

Poros uostas yra įsikūręs ant pietryčių pakrantės Kefalonia ir yra antras pagal dydį uostas saloje. Sami uostas, įsikūręs centrinėje rytinėje pakrantėje, yra judrių uostas saloje.

Kefalonia/Poros Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Kefalonian Lines

Skalas 16, Poros, 280 86, Greece

Levante Ferries

Skalas 16, Poros, 280 86, Greece