Kefalonian Linijos

Kefalonian Linijos
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Netrukus AFerry! ,

Galite naudoti AFerry užsakyti Kefalonian Lines keltai aplink Jonijos salų Graikijoje, ir jungia juos į žemyną. Kefalonian Linijos veikia didelės spartos laivą, kuris gali pasiekti greitį iki 21 mazgų išlaikant patogų interjerą su daugeliu įrenginių. AFerry visada turi pigūs kainas Kefalonian Linijos ir naujausiais specialius pasiūlymus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Be transporto priemonės keliaujantys keleiviai turi užsiregistruoti likus mažiausiai 30 min. iki išvykimo, visi kiti keleiviai – likus 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Kefalonian Linijos Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   laive Kefalonian Lines keltai

   F/B Nissos Kefalonia , yra Kefalonian linijos "vienintelis laivas. Keltas yra visiškai oro kondicionieriai, uždraudė naudotis ir iki 220 automobilių pajėgumus.

   Laive rasite prabangius namelius, patogūs holų ir oro stiliaus krėslų. Jei esate reikia užkandžiai ar širdingas valgį, geležinkelių riedmenų barai tarnauti gėrimų ir vietos patiekalų.

   Yra daug ištirti dėl laivo. Geležinkelių riedmenų parduotuvės atsargomis platų daiktų, jei norite pasiimti suvenyrų ar skubios pagalbos elementus, kuriuos galėjo užmiršti. Vasarą dideli viršutiniai deniai, tapo populiarus, tai, kad čia jūs galite pasiimti į nuomonėmis ir atsipalaiduoti jūros vėjas.


   "Nepriklausomai nuo maršruto pasirinkti su Kefalonian linijos, jūs privalo turėti malonus kelionę ir gali būti tikri, kad jūs turite daug nuo AFerry.

   video

   Kefalonian Linijos YouTube video