Kavala keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kavala Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Kavala su AFerry. Keltai į Kavala, Graikija, yra iš Šiaurės Egėjo jūros salos. Jūs galite imtis keltu į Kavala iš Lemnosas.

Kavala Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Kavala yra valdomas Hellenic Seaways. Kai ieškote keltu į Kavala mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Kavala keltai su Graikijos Seaways yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Kavala bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Kavala keltai
  • Kavala keltai
  • Kavala keltai

Apie Kavalos

"Kavala yra šiaurinėje Graikijoje, 99 mylių į rytus nuo Salonikų mieste. Tai vienas iš gražiausių miestų Graikijoje su įvairių ekskursijų turimų ir daug retai apgyvendintose paplūdimiai. Būdamas toliau į šiaurę, klimatas yra švelnesnis nei daugiau populiarių kurortų Graikijoje

Kavala turi turtingą kultūrą pastatytas per daugelį metų su įvairiais occupancies, įskaitant romėnai, gotų ir Otomanų -., Kurie davė miestą jo vardas. Dėl savo geografinės padėties, ji tapo prekybos centras, jungiantis vakarų į rytus. Miestas pastatytas ant kalno Simvolo šlaitų, todėl visi pastatai turi aiškią nuomonę apie įspūdingo jūros.

Keltai į ir iš Kavalos

Reguliarūs reisai į ir iš Kavalos valdo Graikijos Seaways, kurį galite užsisakyti su AFerry.

Graikijos Seaways " laivynas iš 10 tradicinių keltų suteikia kabinos ir modernia įranga, įskaitant restoranų, parduotuvių ir saulėje deniuose įvairovė. Kai keltai taip pat baseinai kurios gali būti naudojamos per vasaros mėnesius. Laivai gali atlikti tarp maždaug 1300 ir 1900 keleivių.

Kavala Port

"Kavala yra pagrindinis uostas ir gali būti pasiektas iš kelių salų šiaurės Aegan salų grupėje, įskaitant Lemnosas. Netoli uosto rasite centrinis Kavala ir gražus uostas su žvejybos ir burlaivių.

Kavala uosto įrenginiai

uostas yra Kavalos centre, todėl visi patogumai yra arti.

Kelionė į keltas

Kavalos centras lengvai galima nueiti pėsčiomis, tačiau yra nedidelis turistinis traukinys iš centrinėje aikštėje senamiesčio tiems riboto judumo, arba tiems, kurie mėgsta važiuoti.

Autobusų paslaugos yra prieinamos bet dėmesį, kad bilietai turi būti nupirkti iš anksto ir negali būti perkamos pačiame autobuse. Jei jūs gaunate į autobusą be bilieto, jums bus negali keliauti.

Taksi paslaugos yra palyginti pigūs, bet normos neturi didinti po vidurnakčio.

Kavala Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Hellenic Seaways

Kavala, 652 01, Greece