Katapola keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Katapola Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Katapola su AFerry. Jūs galite naudoti Katapola imtis keltai aplink Graikiją taip pat Kikladų ir Dodekaneso salas. Buities paslaugos Graikijoje yra iš Katapola į Pirėjo o keltai atstumu nuo Graikijos plaukti iki 10 keltų uostuose:

Katapola Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Katapola valdo Blue Star Ferries, Graikijos Seaways ir jūros Jets. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Katapola, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Katapola, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose kaip Aegiali padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Katapola keltai su Blue Star Ferries, Graikijos Seaways ir jūros Jets yra žinomas dėl savo komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Katapola bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Katapola keltai
  • Katapola keltai
  • Katapola keltai

Apie Katapola

Katapola yra nedidelis uostas miesto įlankoje rytinėje Graikijos saloje Amorgos, rytinį salos Kikladų salų grupei ir artimiausios salyno iš Dodekaneso. 3 pagrindinių vietos turistų apgyvendinimo yra Katapola, Aegiali ir Chora.

Katapola keltų uosto

Katapola yra mažas keltas uostas su parduotuvių ir tavernų įlankoje sauja. Iš Amorgos sala gali būti pasiektas tik laivu.

Katapola Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas