Kastelorizo keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kastelorizo Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Kastelorizo su AFerry. Buities paslaugos Dodekaneso salas galima gauti iš Kastelorizo į Rodą.

Kastelorizo Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Kastelorizo valdo Blue Star Ferries ir Dodekanisos Seaways. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Kastelorizo, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Kastelorizo, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Kastelorizo keltai su Blue Star Ferries ir Dodekanisos Seaways yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Kastelorizo bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Kastelorizo keltai
  • Kastelorizo keltai
  • Kastelorizo keltai

Apie Kastelorizo

Kastelorizo yra mažiausias Dodekaneso salų ir garsėja tai plonas namus ir italų paveldą. Saloje yra garsėja siauromis paplūdimio namai nustatyti virš ramus Migocący jūrą. Pavadinimas Kastellorizo cames iš Italijos "Kastello Rosso" arba raudonos pilies. Raudona pilis yra viena iš salos garsiausių paminklų. Pavadinimas buvo duota iki Jono riterių dėl raudonas akmuo naudojamas pilies statybai.

Nėra paplūdimiai Kastelorizo sala kaip toks, tik uolų įvadai puikiai tinka nardymui ir snorkeling. Tačiau yra daug nuostabių paplūdimių dėl kai kurių nedidelių salelių netoliese. Jūs galite pereiti į ekskursijos samdant valtys laisvų nuo uosto.

Kai įspūdingų vietų ir aplink salą yra stulbinantis Mėlyna urvai, gerai išsaugotas akmens sukapojo Lycean kapas ir įvairūs maži, bet įdomių archeologinių muziejai, vaizduojančios vietinę kultūrą.

Kastelorizo apskritai siūlo nepamirštamą Graikijos saloje atostogų patirtį su gerų vietų apsistoti ir pavalgyti kartu su nuostabiais vaizdais.

Keltai į ir iš Kastelorizo

Laive "Blue Star Ferries" , taip pat iš kajutės ir krėslų, įskaitant oro stiliaus sėdynių asortimentas, jums ras a la carte restoranas, kavinė, baras, parduotuvės, interneto prieigą ir bankomatas. Kai kurie laivai taip pat yra naktinis klubas ir baseinas, priklausomai nuo sezono. Visi Blue Star Ferries "taip pat dabar yra Goody anketa greito maisto restoranų, kurie Graikijos ekvivalentas McDonalds ar Burger King.

Kastelorizo Port

Kastelorizo, oficialiai žinomas kaip Megisti, yra mažiausia iš 12 Dodekaneso salas. Salos uostas yra lengvai įsikūręs pagrindinėje miesto, į "Hora". Salos dydis reiškia, kad nėra jokių gatvių pavadinimai, bet šioje saloje jūs turite labai mažai galimybių pasimesti.

Kastelorizo Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Blue Star Ferries

Kastelorizo Port, Kastelorizo 07580, Dodecanese Islands, Greece

Blue Star Ferries

Kastelorizo Port, Kastelorizo 07580, Dodecanese Islands, Greece