Karlskrona keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Karlskronos Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Karlskronos su AFerry. Keltai į Karlskrona, Švedija, yra iš Lenkijos. Jūs galite imtis keltu į Karlskronos iš Gdynės.

Karlskronos Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Karlskrona valdo Stena Line. Kai ieškote keltu į Karlskrona, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Helsinkio, Nynashamn ir Ystad, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Karlskrona keltai su Stena Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Karlskronos bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Karlskrona keltai
  • Karlskrona keltai
  • Karlskrona keltai

Apie Karlskrona

Karlskronos Švedijoje yra daug populiarių atrakcionų, daugelis, susijusių su miesto jūrų paveldą. Nacionalinis karinio jūrų laivyno muziejus yra parodas vaizdavo Švedijos karinio jūrų laivyno istorijoje ir rodo ginklus, drabužius ir laivų statyklos rankdarbiai, taip pat apie 17 ir 18 amžiuje laivo modelių ir figureheads kolekciją. Karlskronos yra taip pat namo į Blekinge Lans muziejuje (iš vietos istorijos muziejus), ir muziejus Leonardo Da Vinci Ideale. Kiekvienais metais vėlyvą liepos/rugpjūčio pradžioje populiarus festivalis vadinamas burė vyksta Karlskronos uosto.

Pats miestas turi daug istorinių vietų, įskaitant fortų ir sienų miestą. Aplinkinių salų padaryti gražią vietą, kurioje vaikščioti ar kelionė laivu. Pagrindinis aikštė Karlskrona yra didžiausia Skandinavijoje, ir miestas gyvena trys 17 ir 18 amžiaus bažnyčių, Fredrikskyrkan, Heliga Trefaldighetskyrkan ir Amiralitetskyrkan. Taip pat galite apsilankyti vaizdingas Wämö parkas, kuris vasarą atlieka priimančiosios į rinkas, pramogų ir daug daugiau.

Keltai į ir iš Karlskrona

"Stena Line" yra viena iš pasaulyje geriausiai žinomų ir labiausiai gerbiamų laivybos kompanijų. Rasite jų šiuolaikiniai laivai turi daugybę patogumų, įskaitant holai, žaidimo aikštelių, parduotuvių, Wi-Fi prieigos, barų, kavinių ir restoranų, taip pat jaukūs en-suite kajutės pasirinkimas.

Karlskronos uosto

Karlskronos yra Pietryčių Švedijos miestas, ir buvo įkurta 1680, kai "Royal švedų laivynas buvo perkelta ten. Iš Karlskrona miestas yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, ir yra puikus pavyzdys, 17 a laivyno mieste. Iš Karlskrona archipelagas susideda iš daugiau kaip 90 salų, kurių kiekvienas turi savo unikalų grožį ir charakterį, aplink miestelio centrą. Jūs galite užsisakyti keltų iš Karlskrona su AFerry

Karlskronos uosto įrenginiai

Karlskronos jūrų perkėla yra paslaugų ir įrenginių spektrą. Uosto suteikia trumpus ir ilgo buvimo automobilių stovėjimo aikšteles su patogiai įsikūręs erdvėse neįgaliems vairuotojams.

Kelionė į Karlskronos

Karlskronos jūrų perkėla yra mažoje saloje su Verko Karlskrona. Uostas yra lengvai prieinama geležinkeliu ir keliais, ir yra greta E22 greitkelio, leisianti lengvai tolesniam prieigą prie kitų vietas visoje šalyje. Traukiniai atvyksta Karlskrona geležinkelio stoties tiesiogiai iš Malmės, Geteborgo ir Stokholme.

Karlskronos Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Stena Line

Verkövägen 101, 371 65 Lyckeby, Sweden