Karlshamnas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Karlshamnas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Karlshamną su AFerry. Keltai į Karlshamną, Švedijoje, yra iš Lietuvos. Jūs galite imtis keltu į Karlshamną iš Klaipėdos.

Karlshamnas keltų bendrovių

Keltai į ir iš Karlshamno valdo DFDS. Kai ieškote keltu į Karlshamną, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Karlshamnas keltų su DFDS yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Karlshamną bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Karlshamnas keltai
  • Karlshamnas keltai
  • Karlshamnas keltai

Apie Karlshamno

Karlshamnas keltų uosto slypi Pietų Švedijoje Baltijos jūros. Karlshamnas yra vienas iš didžiausių ir giliausių uostų, taip pat yra ledo nemokama ir neturi įtakos potvynių, taip palengvinant lengvai naršyti ir švartavimo abiejų keleivių ir krovinių vežimo laivais. Karlshamnas iš pradžių buvo skirtas būti tamsiai bazė karaliaus Karlo tačiau vėliau buvo nuspręsta, kad Karlskronos būtų geresnis pasirinkimas ir todėl Karlshamnas buvo palikta rūpintis pats, kurioje buvo priimtas įvairių prekiauja miesto, pavyzdžiui, gamybos alkoholinių gėrimų, punsch , uostomasis tabakas.

Istorija ir architektūra Karlshamn yra gerai išsaugotas ir vizito į senąją punsch gamykloje, sidabro kalvė, meno galerijos, spausdintuvas dirbtuvės, kur daug kortų žaidimai yra atspausdintas, nes 1800-aisiais ir pardavėjo namų pateksite Atgal laiku.

Kai kurie kiti įdomių vietų aplankyti yra Karinio jūrų laivyno muziejus miesto centre, Karl Gustav bažnyčia ir Švedijos geriausių antikvariniai prekybos namai įsikūręs Skottsbergska sode. Karlsham senas uostas įsikūręs prie upės Mieån taip pat verta aplankyti.

Keltai į ir iš Karlshamno

DFDS Seaways , veikiantis pilnai įrengta kruizinių laivų šiais maršrutais, kurie siūlo maksimalų komfortą, o laive. Šie laivai pasiūlyti platų įrenginių, kurie apima erdvūs ir prabangūs Nameliai, restoranų ir barų laive, vaikų žaidimų aikštelės ir pareiga nemokamai apsipirkti. Atkreipkite dėmesį, kad DFDS LISCO buvo pervadinta kaip DFDS Seaways.

Karlshamno uosto

Karlshamnas yra nuostabus mažai pajūrio miestas ir pavadintas po švedų karaliaus Karlo X Gustavas ir reiškia Karl uostą Švedijos. Jūs galite užsisakyti Keltai iš Karlshamno Švedijoje į Klaipėdą. Visi keltai, kurie gali būti nubaustas per AFerry.

Karlshamno uosto facilites

Karlshamnas keltų uostas turi terminalo pastatą, kuri suteikia geras galimybes, pavyzdžiui, kavinėje ir bilietų kasoje kartu su laukimo poilsio ir muitinės vartų. Taip pat yra pervežimą iš Karlshamno keltu terminalo laivo. Stovėjimo taip pat galima terminalą.

Kelionė į Karlshamno uostą

Automobiliu

  • Vairuoti į Karlshamno Vakaruose (Västra), Karlshamno uostai (hamnar ).
  • Išjungti dešiniuoju pirmą žiedinę sankryžą, toliau 1,2 km.
  • Išjungti į kairę (į Södra Stillerydsvägen), toliau 1.2 km.
  • keltų terminalo pastatas yra priešais jus. Keleivių įsiregistravimo yra antrame aukšte,

Taksi , galite vykti taksi nuo Karlshamn anketa stoties į keltų uosto. Tiesiog išsikviesti taksi naudojant nemokamą telefono stoties pastato.

Karlshamnas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

DFDS LISCO

Södra Stillerydsvägen, 116SE-37431 Karlshamn, Sweden