Karlovassi keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Karlovassi Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Karlovassi su AFerry. Jūs galite naudoti Karlovassi imtis keltai aplink Šiaurės Egėjo jūros salos, taip pat Graikijoje ir Kikladų. Buities paslaugos Šiaurės Egėjo jūros salos yra iš Karlovassi į Chios ir Evdilos o keltai atstumu nuo Šiaurės Egėjo jūros salos plaukti į Mykonos ir Pirėjo.

Karlovassi Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Karlovassi yra valdomas Hellenic Seaways. Kai ieškote keltu į Karlovassi, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Karlovassi keltai su Graikijos Seaways yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Karlovassi bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Karlovassi keltai
  • Karlovassi keltai
  • Karlovassi keltai

Apie Karlovassi

Karlovassi turi turtingą istoriją kultūros ir komercijos, nes klesti tabako ir Odų gamybos centrų mieste nuo ankstyvo 1900-aisiais.

Karlovassi yra klestinti miestelis su daug gražių neoklasikinės pastatų ir didelių senų akmeninių pastatyta gamyklų liekanas. Ji taip pat gyvena už Egėjo universitetas. Be istorinio ir architektūrinio žavesio, Karlovassi yra gražus smėlio ir akmenėlių paplūdimį su smuklės ir soliariumų palei įlanką.

Ferries iš ir į Karlovassi

Karlovassi yra viena iš dviejų jungčių Samo salos, kitas yra Vathi. Karlovassi yra įsikūręs ant Samos šiaurėje.

Graikijos Seaways ", parką šiuo metu sudaro 34 laivų. 15 tradicinių keltų ir 19 greitaeigiai laivai. Taip pat kaip kajutės asortimentą, keltai pasiūlyti naujausias funkcijas, pavyzdžiui, restoranų, parduotuvių ir saulėje deniuose. Kai keltai taip pat baseinai kurios gali būti naudojamos per vasaros mėnesius. Šie modernūs laivai paprastai taip pat gali vykdyti transporto priemonių ir atlikti tarp maždaug 1300 ir 1900 keleivių.

Karlovassi Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas