Kapellskar keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kapellskar Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Kapellskar su AFerry. Keltai į Kapellskar, Švedijoje, yra iš Åland, Estijoje ir Suomijoje. Jūs galite imtis keltu į Kapellskar iš Mariehamn, Naantali ir Paldiski.

Kapellskar Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Kapellskar valdo DFDS Finnlines ir Viking Line. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Kapellskar, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Kapellskar, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose kaip Langnas ir Stokholme padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Kapellskar keltai su DFDS, Finnlines ir Viking Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Kapellskar bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

 • Kapellskar keltai
 • Kapellskar keltai
 • Kapellskar keltai

Apie Kapellskar

Švedų kaime Kapellskar įsikūręs centrinėje Švedijoje, apie 90 kilometrų į šiaurės rytus nuo Stokholmo prie Baltijos jūros. Off nuo Kapellskar pakrantėje salynas pritraukia daug žvejų pavasarį ir rudenį lydekos ir upėtakių žvejybos sezoną, o vasarą pritraukia sunbathers ir plaukikų, jei temperatūra leisti. Kapellskar yra puikus vieta, jei keliaujate m į Stokholmą ir gražioje Upsalos regione pastarasis yra puikus slidinėjimas. Aplink Kapellskar pakrantė yra stulbinantis ir gerai verta aplankyti. Kelionės laivu gali būti imtasi siekiant ištirti netoliese fiordai.

Keltai į ir iš Kapellskar

Viking Line , keltų siūlo platų pramogų ir kitų paslaugų, įskaitant kokybės restoranų, barų, holai, atsipalaiduoti saunos ir baseinai ir kitų SPA ir pramogų laive jų modernus ir jaukus laivų skaičius.

DFDS LISCO , keltai pasiūlyti aukščiausius standartus komforto ir visus su traukiniuose esančiais patogumais jūs galbūt svajoti , Galite rinktis iš kelių skirtingų kabinos tipų, kad atitiktų jūsų poreikius, arba pasirinkti prabangų vieną, jei norite save palepinti. Laive taip pat rasite iki septynių skirtingų restoranų, siūlančių aukščiausios klasės virtuvės, taip pat baruose ir holai skaičių. Jei keliaujate withwith vaikams, jums bus rasti įvairių formų Pramogos, lobių medžioklė ir kita veikla išlaikyti mažyliai užimtas ir pramogauti.

Kapellskar Port

yra apie 60 mylių į Stokholmo į šiaurės rytus, iš Kapellskar uostas yra svarbus vartai į Švediją ir yra naudojama apie 1,5 milijono keleivių per metus.

Kapellskar uosto įrenginiai

keleivių terminalas turi daugybę patogumų, įskaitant:

 • Restoranas viešbučiai "Kapellskäret" dirba 7 dienas per savaitę, telefono numerį
 • Automatinis bankas bankomatas (OEV)
 • Bevielis internetas
 • Liftas
 • Vežimėliai (galima naudotis keleiviai),

Kelionė į Kapellskar uosto

dėl Kapellskar uosto galima pasiekti iš vietų skaičiaus. Pavyzdžiui Arlandos, Upsalos ir Norrtälje yra per 100 km spinduliu nuo uosto ir Gävle, Vasteras Nyköping yra mažiau nei 200 km.

Autobusu Viesbutis The SL autobusu 631 veikia tarp Kapellskar ir Norrtälje uoste. Pasikonsultuokite su SL svetainėje einamąsias laikais autobusai.

Automobiliu ,
Jei artėja iš Stokholmo atstumas yra maždaug 90 km, iš kurių dauguma yra greitkelis (E18) ir aukšto lygio.

Jei esate artėja iš Arlanda, Uppsala ar Gävle, imtis maršrutą 77 ir tada pasukite į E18 ne Norrtälje.

Jei esate artėja iš Örebro, Västerås arba Rosersberg logistikos centro, imtis E18 per Norrortsleden ne Häggvik.

Nuo Stokholme, imtis E18 į Norrtälje ir sekite ženklus į Kapellskar keltų uosto.

Parkavimo ne Kapellskar uosto

Iš Kapellskar uostas turi didelį keleivių automobilių stovėjimo aikštelė. Naudokite įėjimas B susipažinti su automobilių stovėjimo aikštele.

Yra keli įkrovimo laikikliai automobilių su automatinėmis bilietų balionėliais. Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė iki vienos valandos, ir tai, ir tai yra įmanoma užsakyti laikotarpiams iki 14 dienų.

Kelionės su savo transporto priemone? Kuris įėjimas naudoti

 • Jei keliaujate į Marihamnas. Naudojimas įėjimas B
 • Jei keliaujate į Naantali: naudoti įėjimas <. strong>
 • Jei keliaujate į Paldiski. naudojimas įėjimas C

Kapellskar Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

DFDS LISCO

Kapellskärs hamn, SE- 76 015 Gräddö, Sweden

Viking Line

Kapellskär E18, Norrtälje, 760 15 GRÄDDÖ, Sweden