Kengūros sala keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Kangaroo Island su AFerry. Buities paslaugos Australijoje yra iš Kangaroo Island Cape Jervis.

Kengūros sala Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Kangaroo Island valdo Sealink. Kai ieškote keltu į Kangaroo Island, mes visada rodo, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Kengūros sala keltai su Sealink yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Kangaroo Island bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Kengūros sala keltai
  • Kengūros sala keltai
  • Kengūros sala keltai

Apie Kangaroo Island

"Kengūros sala yra trečia pagal dydį sala Australijoje, po Tasmanija ir Melvilio sala. Jis įsikūręs Persijos įlankos Sent Vinsentas įėjimo ir jos artimiausias taškas į žemyną, yra 8,4 mylių nuo Žaliojo Jervis. Kengūros sala yra išjungtas žemyninėje Pietų Australija, į pietvakarius nuo Adelaidės. Galite aferry Kangaroo Island nuo Žaliojo Jervis, Pietų Australija. Kengūros sala yra nesugadintas dykuma ir daugiau nei trečdalis salos yra apsaugotas gamtos draustinių. Gyvena jūrų liūtai, koalas, pelikanai, pingvinai ir daug įvairių kitų rūšių paukščių, salos kengūros ir Wallabies toli lenkia žmogaus gyventojų maždaug 4600. KI, kaip vietiniai ją vadina, yra labai didelė sala, ir jūs galite norėti praleisti dieną ar dvi tyrinėti neįtikėtinai kraštovaizdžius ir ryškus (iš tiesų, puikus) uolienose, o mėginių ėmimo kai didžiojo vietos maisto ir vyno, kad Australijos trečia pagal dydį sala turi pasiūlyti.

Keltai į ir iš Kangaroo Island

Sealink keltai " yra vienas iš Australijos mėgstamą automobilį ir keleivinių keltų. Visi jų keltai funkcija įrenginius padaryti jūsų kelionę malonus.

Laive rasite patogias vietas kambariuose su panoraminiais langais, televizorių ir licencijuotas kavinėje oro kondicionieriumi. Kelionės į Sealink keltu yra gražus patirtis ir peržiūros jums patiks pakeliui yra nepamirštamas.

Užsisakykite keltu į Kangaroo Island nuo Žaliojo Jervis šiandien paprastai ir saugiai AFerry.

Kengūros sala

Sealink keltai siūlo patogų keltų nuo Kangaroo Island uosto į Cape Jervis dėl Fleurieu pusiasalyje, Pietų Australija. Už šią paslaugą, Kangaroo Island terminalas įsikūręs Penneshaw SA 5222. Jūs galite užsisakyti bilietus į ir iš Kengūros sala uoste teisę čia AFerry.

Kengūros sala uosto įrenginiai

Sealink Keltai stato naują keltų terminalą Penneshaw kuri buvo planuojama baigti ne šių metų pabaigoje.

Tai vyksta įtraukti kavinė, dovanos parduotuvė, lankytojas informaciją, ir tt.

draudžiama atsinešti prekes į Kangaroo Island ir taikyti griežtos sankcijos.

Kengūros sala Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Sealink

Penneshaw SA, Kangaroo Island, Australia