Kalymnos keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kalymnos Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Kalymnos su AFerry. Jūs galite naudoti Kalymnos imtis keltai aplink Dodekaneso salas, taip pat Graikijoje ir Cyclades Islands. Buities paslaugos Dodekaneso salas galima gauti iš Kalymnos į Astypalea, Kos, Nisyros, Rodas ir Symi, o keltai atokiau nuo Dodekaneso salas plaukti į Paros ir Pirėjo.

Kalymnos Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Kalymnos valdo Blue Star Ferries ir Dodekanisos Seaways. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Kalymnos, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Kalymnos, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Kalymnos keltai su Blue Star Ferries ir Dodekanisos Seaways yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Kalymnos bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Kalymnos keltai
  • Kalymnos keltai
  • Kalymnos keltai

Apie Kalymnos

Kalymnos yra graikų sala Dodecanese salyne, ir yra žinomas dėl savo pasaulinio lygio kempinė narai ir jo kalnuotas reljefas, todėl jis populiarus karšto vietoje alpinistams , Salos sostinė yra Pothia, kuris yra daugybė lankytinų vietų ir patogumai, įskaitant populiaraus archeologijos ir liaudies muziejus ir Nautical Museum kuri kronikos Kalymnos istoriją kempine nardymas.

Yra daug pamatyti ir padaryti Kalymnos; laisvų veikla apima alpinizmas, wind-banglenčių, buriavimo, nardymo ir kalnų dviračiais. Saloje taip pat yra kartu ir įdomi istorija; jis pirmą kartą buvo apgyvendinta 11 amžiuje prieš Kristų, ir pėdsakai šių senovės gyventojų galima rasti visoje saloje.

Keltai į ir iš Kalymnos

"Laive " Blue Star Ferries ", taip pat iš kajutės ir krėslų, įskaitant oro stiliaus sėdynės asortimentas, rasite a la carte restoranas , kavinė, baras, parduotuvės, internetas, bankomatas ir naktinis klubas. Visi Blue Star Ferries "taip pat dabar yra Goody anketa greito maisto restoranų, kurie Graikijos ekvivalentas McDonalds ar Burger King.

Dodekanisos Seaways " teikia oro linijų stiliumi savo fastcraft katamaranų laivams. Kiekvienas laivas turi maisto kioskas parduoda užkandžiai ir gėrimai.

Kalymnos Port

Kalymnos Keltų uostas yra įsikūręs miesto centre. Jo artumą su kitais Dodecanese salų ir Turkijos padaryti Kalymnos Port idealus vartai į apylinkes. Keltai iš Kalymnos galima užsisakyti per AFerry

Kalymnos uosto įrenginiai

Kalymnos Keltų uostas siūlo paslaugų ir įrenginių, skirtų keleiviams asortimentą.

Kalymnos Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Blue Star Ferries

Kalymnos Port, Aktoploiki Grammi, Kalymnos, 85200, Dodecanese Islands, Greece

Blue Star Ferries

Kalymnos Port, Aktoploiki Grammi, Kalymnos, 85200, Dodecanese Islands, Greece

Dodekanisos Seaways

Kalymnos Port, Aktoploiki Grammi, Kalymnos, 85200, Dodecanese Islands, Greece