Kalundborg keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

AFerry galite užsisakyti Kalundborg keltu į kolba Kas apie Samsė Island su populiaria Danijos keltų operatorius - Samsotrafikken. Žemiau galite rasti visus naujausius nusileidimo laikus greta mūsų geriausių kainos svyruoja sąrašą.

  • Kalundborg keltai
  • Kalundborg keltai
  • Kalundborg keltai

Keltai į ir iš Kalundborg

"Laive SamsoFaergen keltu galite rasti įrenginių spektrą, kad jūsų kelionė malonesnis. Ant dugno denio galite rasti kavinę ir jaunesniems vaikams, žaidimų kambarys, o viršutiniame denyje galite rasti pramogų ištaigingas baras, kur galite mėgautis šou su vyno ar kas trunka jūsų fantazijos stiklo.

Kalundborg Port

Kalundborg yra nedidelis pramoninis miestas įsikūręs šiaurės vakarų pakrantėje Zelandijos, kuris yra lengvai pasiekiamas iš pagrindinio kelio iš šalia esančių miestelių ir yra tik 68 mylių nuo Kopenhaga. Su SamsoFærgen galite užsisakyti keltų iš Kalundborg į kolba Kas ant netoliese saloje Samsė.

Kalundborg uosto įrenginiai

Kalundborg anketa įrenginiai paprastas, bet funkcionalus ir pasiūlyti viską, ko jums reikia reikia.

Apie Kalundborg

Kalundborg įsikūręs vakarinėje pusėje Danijos saloje Zelandijoje. Mažas miestelis turi apie 17.000 gyventojų. Jei jūs ieškote viešbučio ar vietų valgyti, jūs juos rasti. Mieste yra istorinis ir buvo įkurta visą kelią atgal į 1170. Šiandien, tai verta aplankyti aukštą miestą (Hojbyen danų kalba) - senas viduramžių miesto dalis. Dauguma lankytinų vietų galima rasti čia pat pilies ir miesto sienos liekanų, Kalundborg muziejus ir Dievo Motinos bažnyčia (Vor Frue Kirke danų kalba).

Kalundborg Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

SamsoFærgen

Vestre Havnevej, 4400 Kalundborg, Denmark