Kagoshima keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kagoshima Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Kagoshima su AFerry. Buities paslaugos Japonijoje galima gauti iš Kagoshima į Naha, Naze ir Yakushima.

Kagoshima Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Kagoshima yra valdomas Marix Line ir TANE Yaku Povandeninis laivas ant sparnų. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Kagoshima, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Kagošima, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Kagoshima keltai su Marix Line ir TANE Yaku Povandeninis laivas ant sparnų yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Kagošima bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Kagoshima keltai
  • Kagoshima keltai
  • Kagoshima keltai

Apie Kagoshima

Kagoshima yra sostinė Kagoshima prefektūra į Kiūšiū saloje Japonijoje. Jis garsėja savo aktyvia stratovulkanas Sakurajima ,. Tai dabartinis gyventojų yra daugiau nei 605,000 žmonių. Miestas turi didelius prekybos sritis ir centrai, daug restoranų ir modernus akvariumas buvo įdiegta siekiant vulkanas.

Dėl Kagošima mieste buvo oficialiai įkurta 1889 balandžio 1 slypi į pietus Vakarų galiuko iš Kiūšiū salos Japonijoje. Kagoshima yra sostinė Kagoshima prefektūra ir yra didžiausias miestas tos prefektūros kai kurios skirtumu. Kagoshima Miesto sėdi ant kranto su miela lauro vietoje ir dažnai būti nurodyta per kaip "Neapolio Rytų pasaulyje" su karšto klimato ir simbolinių stratovulkanas Mt. Sakurajima. Kagoshima turi klestinčią uostą su keltų kirtimo iki Ibusuki, Kametoku, Motobu, Naha, Naze, Nishinoomote, Osaka, Wadomari, Yakushima ir Joronas.

Keltai į ir iš Kagoshima

A''Line , keltai teikti modernius įrenginius su interjero dizaino, kuri atspindi tiek Japonijos ir Skandinavijos kultūras. Laive rasite dušus, restoranų ir parduotuvių.

Marix linija keltai , turi dvi standartines ir laisvalaikio keltai siūlo įrenginius, kad jūs turite turėti atpalaiduojančią kelionę įskaitant patogios kajutės .

Kagoshima Port

dabartinė Kagoshima gyventojų yra daugiau nei 605,000 žmonių. Miestas turi didelius prekybos sritis ir centrai, daug restoranų ir modernus akvariumas buvo įdiegta siekiant vulkanas.

Kelionė į Kagoshima uosto

uostas yra už 892- 0835 Jyonan cho 45-1, Kagoshima Shi Kagoshima Kenas.

keltų terminalas yra apie 15 minučių autobusu nuo Kagoshima centrinės stoties (autobuso stotelė Rytų No.5- Prašome patikrinti išvykimus iš anksto) ir apie 10 minučių taksi.

Prašome naudoti laukiamajame Nr.1 uoste.

Kagoshima Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

A Line Ferry

Jonancho 45-1, Kagoshimashi, Kagoshima, 892-0835, Japan

Marix Line

892-0835 Jyonan cho 45-1, Kagoshima shi, Kagoshima ken, Japan

Tane Yaku Jetfoil

Ibusuki - Minato 4-1274-15, Minato, Ibusuki, 891-0405, Japan

Tane Yaku Jetfoil

Ibusuki - Minato 4-1274-15, Minato, Ibusuki, 891-0405, Japan