Juneau keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Džunas yra įsikūrusi Pietryčių Aliaskos, 900 mylių į šiaurę nuo Sietlo Panhandle. Dabartinė populiacija Juneau yra 33.277 ir plotas yra žinomas dėl turizmo, kasybos ir žvejyba. Keltai iš Juneau teikti paslaugas Skagway. Galite užsisakyti Juneau keltu su AFerry.

Specialūs pasiūlymai

  • Juneau keltai
  • Juneau keltai
  • Juneau keltai

Apie Juneau

Džunas yra valstybės sostinė Aliaskoje ir vienas iš gražiausių ir labiausiai lankomų miestų valstybei. The Waterfront bustles su kruizinių laivų, žvejybos laivų ir floatplanes ir Džunas yra vienintelė valstybės kapitalo JAV, kuris gali būti pasiektas tik lėktuvu arba laivu. Tiesiog trumpas kelio automobiliu nuo miesto centro yra Mendenhalo ledynas, kuris sėdi per Tongass National Forest. Lankytojai srityje gali žiūrėti ledkalniai patenka iš ledyno į MENDENHALL ežero, arba eiti žygis per dramatišką vietos kraštovaizdį. Downtown Džunas nestles tarp kalno Juneau, Mount Roberts ir Gastineau kanalą ir yra naujų struktūrų, senų vitrinos ir nuostabus namų likusių nuo miesto anksti aukso kasybos dienų mišinį.

Džunas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Alaska Marine Highway System

13485 Glacier Hwy, Juneau, AK 99801, United States