J R Kyushu Vabalas Keltų

J R Kyushu Vabalas Keltų
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Beetle keltu į Pietų Korėjoje ir Japonijoje. Vabalas naudoja fastcraft povandeniniais laivas sumažinti laiką, keliauja tarp dviejų šalių. AFerry visada turi pigūs kainas Beetle keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Beetle keltai į Busane ir Fukuoka. Žiūrėkite žemiau naujausias Vabalas keltų kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Beetle grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Užsiregistruoti reikia likus mažiausiai 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

J R Kyushu Vabalas Keltų Maršrutai

   Apie lenta Beetle keltais

   Beetle keltai teikia dvi poilsio zonos su atsipalaiduoti lėktuvo krėslų per du aukštus Jums atsipalaiduoti ir mėgautis savo kelionę. Taip pat yra neapmokestinama parduotuvė laive, todėl jūs galite pasinaudoti pigiomis kainomis tarptautiniuose vandenyse.

   Bagažo

   Keleiviams leidžiama įsivežti į bortą dviejų dalių bagažo, kurio bendras svoris nuo 20kg ar mažiau nemokamai. Bagažo turi būti ne didesnis nei 158cm (bendras ilgis aukščio, pločio ir gylio). 3rd bagažo vienetą, gali būti imtasi laive už nedidelį mokestį, kuris bus mokamas išvykstančiojo uostą. Daiktai laikomi bagažo įtraukti kuprinę, yra kuprinė, daug golfo pavara rinkinį (golfo klubų ir golfo batus) ir sulankstoma dviračiu (turi būti sulankstyti ir įdėti į bylą).


   Ar naudojate Vabalas Busanas Fukuoka keltų maršrutą, arba Fukuoka Busan keltų jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę.